Evo da ne bude da nema slika
Trenutno stoji ovako na boku radi se na rekonstrukciji donjeg zadnjeg dijela kojeg nema pa nema ni element bunkera koji sam uzeo na sta staviti
Ja kupujem djelove pomalo nabavio sam najbitnije interijer zadnje lampe i neke pizdarijice
jos ga samo moram dopremiti do mene jer vecina djelova mi dolazi u italiju svicarsku i njemacku jer za hr ili je skupa dostava ili uopce ne salju
Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk