@Seb.
Alfa 147JTD 8v
Kilometraza 190.000
Problem:Alfa pri prvom paljenju ujutro ili svaki put kada malo odstoji tesko pali tj...prvi,eventualno drugi put skoro uvijek "vergla" u prazno pa tek iz treceg puta upali.
Mjenjao sam akumulator i sva 4 grijaca ali opet isto.
Na dijagnostici javljao par gresaka i kada smo ih ocistili palio je bolje,ali nakon par dana opet isto.
Mislim,da je na dijagnostici javljao nesto oko releja grijaca.
I javljao je razliku u temperaturi vanjskoj...tj.na board comp. i na dijagnostici su bila ogromna odstupanja.