Pozdrav,radi se o puntu 2 1,2 8v 60ks 2001god. na autu je napravljen osnovni servis,ulje,filteri,svijećice(originalne)prešao je samo 63000km,mislim da remen distribucije nije nikada mijenjan.Problem je što auto ide užasno slabo i dosta troši(9-10lit)što je apsolutno previše,inače dobro pali lijepo radi na minimumu,dali je moguće da je preskočio remen pa je ispao iz faze,ne gore nikakve lampice na tabli.Unaprijed hvala!!!