Ne skidam ja nista. Pravilo "nahrani svinje i ne diraj" je zlatno 
Koliko nesrece vas dvoje nosite, pred 250 god spalili bi vas na kaptolu....
Pitat cu Sebbya

Ja sam to skidao , ''lomio'' na svojoj

... ne diraj to ništa , iako nekom logikom mislim da 8V to nebi trebao imati pa eto imaš i jedan problem manje.
Ne sićan se ko je postavija bija slike rada swirla , čini mi se kolega ''fiatuno'' , swirl na niskim okretajima zatvara jedan par ventila na 16v motoru tako da glumi ko da je 8v , a na visokim okretajima otvara svih 8 usisnih ... tako nekako.
Ja sam to skinuo i dobio veliko NIŠTA i hrpu problema za to vratiti natrag , jako nezgodno za raditi , lakše je cili motor izvaditi nego tu šipkicu prominiti ili vratiti natrag na mjesto.