neki dan u pretjecanju sam stisnuo malo jače i otišao je preko 4000 obrtaja a kada sam prešaltao upalila se lampica od alternatora kao da ne puni i nije se gasila,, izbacio sam iz brzine ugasio motor pa upalio i lampica se sama ugasila,, šta joj je bilo nemam pojma dali je remenica nešto zezala ili je alternator blokirao nemam pojma,,