Dosle speedline 15" lagane su kao pero
Dosli i cepovi to jest 3d stickeri koji su kao ar logo naprijed orginalni
Ovjes skoro kompletan
Opruge -3 novi osrav amortizeri
drugi tjedan bi trebalo doci jos neki seleni da se sve sklopi pjeskareno lakirano i sve novo na njemu
Pedale i svi cilindri takoder bi drugi tjedan teebali biti gotovi
Sjedala i oplate isto gotove samo trebam otici po njih, onda nosim tablu da radi i zadnju policu
Nazalost ono sto necu moci sad rjesiti su jos sve krom lajsne i gume oko stakala vrata i sajle i sl pizdarije jer sam se ispucao na druge aute koje sam kupio a moram i zeni giu uzeti, jbg cekam bonus prvog kvartala tako da to mogu tek u 4 mjesecu naruciti
Tako da zbog sveg navedenog a i samog postupka lincenciranja kao povjesno vozilo auto nece moci na susret u banja luku jbg nadam se da do grobnika bude a ne zelim nesto ubrzati da ne bude kako treba napravljeno
Btw ako se nekome ne svidaju felge bmk isto tako svima koji su bili uvjereni da bude uspio hvala na vjeri stvarno sam dao sve od sebe da to rjesim na vrijeme ali ne ide
Svejedno mislim da bude gotova i do kraja 6mjeseca da to bude jedna od brzih restauracija kod nas
Sa sljedecim bude lakse jer sad znam gdje sta uzeti
Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk