Hmmmm, već neko vrijeme auto kao da je izgubio snagu. Radi se o 146 1.9 JTD. A posebno se osjeti da se izgubi negdje na 2800 okretaja pa na više. U 3-4-5 brzini ga natjerat u blokadu: Mission Impossible 23.
I pročitao ja ovdje na forumu da bi to moglo biti do MAF senzora, kao da probam kako radi kad se išteka. Zagrijem ja auto, ištekam MAF, na kratko se čuje neki zvuk iz one vakum pumpe za EGR i ko da se ništ nije dogodilo..
Provozam se, kad ono ko da vozim Formulu 1! Auto u 1 i 2 čupa ko blesav, u 5 brzini sa 900 okretaja vuče uzbrdo, u 3 bez pardona zakucava u blokadu.... Sad si ja mislim, jel se ja cijelo vrijeme vozim sa pokvarenim MAF-om?!!

Ovako sam već prezadovoljan, samo sa ištekanim, nije vrag da će još bolje radit ako promjenim MAF?!
HVALA!