Meni te vaše potrošnje nisu nikako jasne. Prosjek mi je 7,8 i teži ka višem.
Na autocesti 140 km/h, na 2500 okr troši oko 8,0 na 19", oko 7,5 na 17". Na 160 km/h je na 10-11, na 180 drži oko 15. Ovo je sve na tempomatu po ravnici.
Najniža potrošnja ikad mi zabilježena bila je prošli tjedan na relaciji Petrinja-Glina-Blatuša-Lasinja-Zagreb, 5,2 litre pokazao komp, prosječna brzina 63 km/h.
E sad, daj mi pojasnite kako te vaše troše manje od ove moje.