0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
Sta je to Miami edition :
te dotz felge su toliko glupe da sve boli...nisu se ni potrudili napravit lijevu i desnu, nego su sve iste -.-
Mozda je malo al samo za napariti oci http://www.pik.ba/artikal/6411366/alfa-romeo-159-3-2/
Na volan nakeljit propetog konjića! Vrhunac neukusa.
auff konjinu nisam ni skužio....makse seljanko, makse
meni se osobno ni spojleri na 159-tki nesvidaju,eventualno mi je ok onaj mali lip kao skija sto je marek stavio na svoju 156 ajde to prolazi,vidio sam jednu 159 Ti s tim spojlerom i ok je.po meni je sama Ti vrh vrhova i nista vise nije potrebno
Ovo mi moglo biti dobro: http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-156-1.9-jtd-sport-paket-2-127.000km-kao-oglas-7904969
...a prijeđena kilometraža ova x 3... :grinning-smiley-044:
Ova jako lijepo izgleda. Samo gledam malo po netu koliko trosi i nije ni cudo da nema puno km http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-brera-3.2-jts-odlicna-oglas-7802345