Uvijek se nađe netko ko samoga sebe uvjeri da je našao nešto jeftino i dobro, te da to baš njega čeka. Pa svakodnevno smo svjedoci svakojakih prevara i zajeba. Da je to auto O.K. odvezao bi ga u prvog "švercera" i dobio toliko, a ne bi se zajebavao po oglasima.
btw: nema tablice ni kilometraže :rolll: