26-06-2017, 05:01:33

Autor Tema: FELGE - Alfa Romeo u oglasnicima  (Posjeta: 80919 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Puh

• Član Alfa Kluba*
  • Trade Count: (+1)
  • Sa stažom
  • *
  • Spol: Muški
    • Crikvenica
Odg: FELGE - Alfa Romeo u oglasnicima
« Odgovori #640 u: 01-06-2017, 22:23:58 »
Ma imam drugu opciju koja stiže s pomlađivanja uskoro, samo su mi BL lijepše od njih... pa kombiniram. Ali gubim voljuu za zahebancijom više, mislim da ću si na pola godine blokirat oglasnike, samo mi mute razum  :rol:

Offline BraneGTV

• Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
    • Zagreb-zapad
« Odgovori #641 u: 01-06-2017, 23:56:51 »
Dali je netko kupovao felge kod ovih AS fege? Ili bio slučajno nedavno pogledati ove?
http://www.njuskalo.hr/alu-felge/alu-felge-18-rupe-5x98-4-kom-oglas-22666022
Zovem jučer, par minuta nakon što je objavljen oglas... rečem koje, i frajer me odmah otkanta da je u Italiji, zovi sutra, ok. Al danas se više ne javlja.
Vidim da je na fejsu pred jedno tri tjedan bila strka oko njih... bio ih je netko viditm ali su u lošem stanju. Samo su ih nabrzak prefarbali preko ogrebotina, ljepila utega i svega.

(Image removed from quote.)
Decko inace fer i korektan i sve se moze dogovoriti s njim, par frendova kod njega uzimalo felge i gume

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk

Offline litlebastard

• Sa stažom
  • Alfa 156sw,abarth850tc in the future. . .
    • zagreb
« Odgovori #642 u: 02-06-2017, 00:08:24 »
Bio u prolazu prije par dana pa skoknuo vidjet jel ima kaj interesantnog i bas mi je te nudio al mi nisu nesto.ima i Ti 19 al su kaparene.samo originale uzima.gazda ti je u nabavi pa te otkanto jer je vani.odi si ih pogledaj,na staroj samoborskoj u malesnici ti je fabrika,njegov radnik ti je tam.  :ok:
The perfect blossom is a reare thing.You could spend your life looking for one and it would not be a wasted life.

Offline Puh

• Član Alfa Kluba*
  • Trade Count: (+1)
  • Sa stažom
  • *
    • Crikvenica
« Odgovori #643 u: 02-06-2017, 00:20:33 »
 :ok: za jedno tjedan dva ću bit u prolazu, pa ako se ne prodaju ću bacit oko. Možda bi mogao i zimski setup upgradeat na 18  :tooth

Offline litlebastard

• Sa stažom
  • Alfa 156sw,abarth850tc in the future. . .
    • zagreb
« Odgovori #644 u: 02-06-2017, 00:43:24 »
Imo je GTA 17.stavio u oglas za smjesne novce,nije znao!za deset min. ga covjek zvao i reko da dolazi po njih.drugo jutro ih je ceko da otvore!Tako bar kaže,vjerojatno ce se neko od kolega tu prepoznat  :tooth  :clap:
The perfect blossom is a reare thing.You could spend your life looking for one and it would not be a wasted life.

Offline Alfa_gtv

• Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GTV V6 TB & PUNTO GT
    • ZG
« Odgovori #645 u: 02-06-2017, 08:41:20 »
Imo je GTA 17.stavio u oglas za smjesne novce,nije znao!za deset min. ga covjek zvao i reko da dolazi po njih.drugo jutro ih je ceko da otvore!Tako bar kaže,vjerojatno ce se neko od kolega tu prepoznat  :tooth  :clap:

Covjek prodaje felge skoro od kad zna za sebe, bio je na tresnjevci prvo, pa onda imao za zagrebackoj prostor, i sad je tamo preko puta stenjevackog groblja, vozi gtv isto, tako da te price znao nije znao, vjeruj zna sve jako dobro, za na telefon je podosta tesko ga uhvatit i neozbiljan je po tom pitanju, zato najbolje doci tamo i pregledati sta ima, ostalo se sve lako za dogovoriti sa njime jer je ok :ok:
« Zadnja izmjena: 02-06-2017, 08:42:26 od Alfa_gtv »
V6   moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"