ja sam zato išao na uvoz
samo što znam šta tražiš 77kW 
...ma gledamo i 2.4 (ili TS sa plinom), ali je fora što buraz ima zamršen slučaj (sadašnji auto mu glasi na bivšu ženu i treba ga vratiti) i odavno je popušio bonus, pa gledamo da je registrirana neko duže vrijeme...da je takva situacija bila pred pola godine, ostala bi moja prošla 156 za njega...iako nemožemo nešto očekivati za cca 2500-3000€, ali većina što se vuku po oglasima su doslovno groblja (što limarijski, tako i mehanički) i ne vrijede ni 1000€...