Nadam se samo da ste kupili koliko toliko očuvan primjerak.
...od svih što smo ih pogledali, oko 5-6 156ica, ova je najbolje očuvana...tu i tamo koje parking oštećenje, pod zdrav, motor radi mirno, kvačilo ok, regana cijelu godinu, svi prekidači-kvake-stakla-klima ispravni, kožna unutrašnjost, ovjes ok osim spone balansice...solidno za 2000. godinu...slijedi veliki servis i samo gas...motor, vidjet ćemo dali će imati sreće...
