23-06-2026, 05:15:27

Autor Tema: Siva kobila  (Posjeta: 1540 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline z3kan

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2090
  • Karma: 85
  • Spol: Muški
  • Caponord 1200, SR GT 200, hibridna Toyota
    • Zagreb
Siva kobila
« u: 16-10-2017, 16:13:33 »
Siva kobila ... jer je siva jbg  :lol  ... i zadnji pogon je  :hap:

Aprilia Shiver 750
2008.
Akrapi

uzeo ju prije 3-4 mjeseca tako da se polako učim

par slikica



« Zadnja izmjena: 16-10-2017, 16:16:45 od z3kan »
By Demons Be Driven
 

Offline z3kan

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2090
  • Karma: 85
  • Spol: Muški
  • Caponord 1200, SR GT 200, hibridna Toyota
    • Zagreb
Odg: Siva kobila
« Odgovori #1 u: 16-10-2017, 16:15:57 »
neke vožnje i tako to





By Demons Be Driven
 

Offline jakov

  • Član Alfa kluba 14
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6606
  • Karma: 599
  • Spol: Muški
  • 156 2.0 JTS & 75 3.0 12v & 595 Comp. & Abarth 124
    • Losinj
Odg: Siva kobila
« Odgovori #2 u: 16-10-2017, 17:06:02 »
Samo je jedna siva kobila  :Horse:  :tooth
 
Sljedeći korisnici su zahvalili na ovom postu: Mafia

Offline z3kan

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2090
  • Karma: 85
  • Spol: Muški
  • Caponord 1200, SR GT 200, hibridna Toyota
    • Zagreb
Odg: Siva kobila
« Odgovori #3 u: 16-10-2017, 17:11:22 »
Samo je jedna siva kobila  :Horse:  :tooth

naravno ... na nju se vozi 75% traxla danas u Hr

btw ... njegov je bijeli na zadnjoj slici  :lol
By Demons Be Driven
 

Offline Zé 159

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 134
  • Karma: 8
  • Spol: Muški
    • Srednja Dalmacija, ŠI
Odg: Siva kobila
« Odgovori #4 u: 16-10-2017, 18:46:57 »
Bijeli motor, crno jaje..  :)
Btw. ta kombinacija boja čini shitu mnogo privlačnim motorom.
I oklen tebi kahlica na njemu, ne sjećam se da je bila na njemu kad si kupova? Uglavnom, ništa više od ovpga ne treba bit na njemu. Samo još O2 varalicu i novu mapu, pa da vidiš veselja
« Zadnja izmjena: 16-10-2017, 18:49:21 od Zé 159 »
 
Sljedeći korisnici su zahvalili na ovom postu: z3kan

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
Odg: Siva kobila
« Odgovori #5 u: 16-10-2017, 18:48:50 »
Ja mislio evo na, uzeo opet 75icu :D
I muskarci placu, ali i žene prde
 

Offline Božen

  • Koordinator
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 5996
  • Karma: 291
  • Spol: Muški
  • St_Q4 2021. Giulietta 1.6 1982. Giulietta 1.6 2014
    • Split
Odg: Siva kobila
« Odgovori #6 u: 16-10-2017, 22:11:28 »
Veće felge i u pod!!!  :tooth




Dobraaaa  :ok:


"Some cars take your breath away"
 

Offline z3kan

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2090
  • Karma: 85
  • Spol: Muški
  • Caponord 1200, SR GT 200, hibridna Toyota
    • Zagreb
Odg: Siva kobila
« Odgovori #7 u: 17-10-2017, 08:44:41 »
Bijeli motor, crno jaje..  :)
Btw. ta kombinacija boja čini shitu mnogo privlačnim motorom.
I oklen tebi kahlica na njemu, ne sjećam se da je bila na njemu kad si kupova? Uglavnom, ništa više od ovpga ne treba bit na njemu. Samo još O2 varalicu i novu mapu, pa da vidiš veselja

Ralica je iz Poljske dosla rabljena sa nosacima a sondu sam uzeo novu,mapiranje je u amiju rjeseno kad se dijagnosticirala sonda kao problem
By Demons Be Driven
 

Offline z3kan

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2090
  • Karma: 85
  • Spol: Muški
  • Caponord 1200, SR GT 200, hibridna Toyota
    • Zagreb
Odg: Siva kobila
« Odgovori #8 u: 17-10-2017, 08:46:18 »
Ja mislio evo na, uzeo opet 75icu :D

Ne tako ubrzo ali bit ce ... vjerojatno ne 75ica nego alfetta sedan ali otom potom
By Demons Be Driven
 

Offline destriero

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 450
  • Karma: 19
  • Spol: Muški
  • Stojadin 75,Stojadin 164
    • Langerdorf
Odg: Siva kobila
« Odgovori #9 u: 17-10-2017, 12:59:14 »
Samo je jedna siva kobila   :Rock:
kada bi ljudi govorili samo ono sto znaju...kakva bi tisina nastupila...
 

Offline Zé 159

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 134
  • Karma: 8
  • Spol: Muški
    • Srednja Dalmacija, ŠI
Odg: Siva kobila
« Odgovori #10 u: 17-10-2017, 13:30:51 »
Ralica je iz Poljske dosla rabljena sa nosacima a sondu sam uzeo novu,mapiranje je u amiju rjeseno kad se dijagnosticirala sonda kao problem
Ma jok to, zekoslave, mislim na o2 manipulator-korisno.  http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?249450-Potential-custom-tuning-solution/page14
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: Siva kobila
« Odgovori #11 u: 17-10-2017, 13:34:50 »
Dobra kobila :ok: komba boja isto super :ok:
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

Offline z3kan

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2090
  • Karma: 85
  • Spol: Muški
  • Caponord 1200, SR GT 200, hibridna Toyota
    • Zagreb
Odg: Siva kobila
« Odgovori #12 u: 17-10-2017, 14:57:47 »
Ma jok to, zekoslave, mislim na o2 manipulator-korisno.  http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?249450-Potential-custom-tuning-solution/page14
Sigurno koristi mapiranje da ... Bojim se da bi izgubio pucanje iz auspuha nakon mape ... Mozda eventualno kad me pusti praskaton iz auspuha ... Kuzim da je mirniji na gasu jer se da popeglat mapa i sve to .... Nek jos malo gruva pod dupetom  :lol
By Demons Be Driven
 

Offline Zé 159

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 134
  • Karma: 8
  • Spol: Muški
    • Srednja Dalmacija, ŠI
Odg: Siva kobila
« Odgovori #13 u: 17-10-2017, 15:49:53 »
Gruva i dalje, nemaj straha, samo slušaj starijega