Bijeli motor, crno jaje..

Btw. ta kombinacija boja čini shitu mnogo privlačnim motorom.
I oklen tebi kahlica na njemu, ne sjećam se da je bila na njemu kad si kupova? Uglavnom, ništa više od ovpga ne treba bit na njemu. Samo još O2 varalicu i novu mapu, pa da vidiš veselja