Ukoliko se kojim slučajem dogodi, da netko od Alfista poželi doći na susret sa svojom Alfom

, a ne sa Renaultom, Škodom, Passatom, Toyotom, Fiatom

, meeting point bi bio na našem uobičajenom mjestu - parkingu NSB oko 19:00h, pa nakon parkiranja, međusobne dobrodošlice, fotkanja, riječi dvije, žestice dvije, grupno bi pješice krenuli prema Zrinjevcu. Od NSB do Zrinjevca, nekim normalnim hodom, u koloni po dva (koristit ćemo vrtićki lanac da se kolona ne raspadne

), treba nam cca 20-25 minuta.
Parking u gradu za vrijeme adventa zaboravite!