22-11-2019, 10:07:03

Autor Tema: Alfa Romeo Gtv Green :)  (Posjeta: 13431 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrvoje

• Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Spol: Muški
    • Krapina
Alfa Romeo Gtv Green :)
« u: 30-05-2016, 13:38:26 »
Dakle nakon duge potrage, ovo je moja prva Alfa u zivotu.
1996,s klimom i plinom.
Motor je 2.0 16v 110 kw.
Evo par slikica na brzinu koje sam okinuo.

Ak neko ima kakav savjet kaj da odma provjerim i tak,samo pucajte
Zasad prezadovoljan,lijepo se vozi,vuce ko blesava,bez problema ni na plin ni na benzin i ne vuce u stranu :)  :Horse:

Offline meDo75

• Trade Count: (+2)
  • Starosjedioc
  • 75 2.0 TS
    • Oslo
Odg: Alfa Romeo Gtv Green :)
« Odgovori #1 u: 30-05-2016, 14:11:19 »
super izgleda  :ok:
kakvi su to prekidaci unutra  :?
« Zadnja izmjena: 30-05-2016, 14:11:52 od meDo75 »
...AR 75 stealth edition ...fast as a shark....

Offline Big D

• Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • GTV 2.0 TS Grigio Chiaro
    • Čakovec
« Odgovori #2 u: 30-05-2016, 14:40:17 »
To je ona koja je u oglasniku imala crne mrezaste felge?

Poslano sa mog ZTE Blade Q Maxi koristeći Tapatalk

Online Alfa_gtv

• Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GTV V6 TB, AR GT, Z750
    • ZG
« Odgovori #3 u: 30-05-2016, 17:51:03 »
To je ona sto je bila kod mog frenda Damira (tada je imala kocnice 330 sa porschea, to je kupio BraneGtv) eibach felge 18" kupljene od Mislava, itd, pa ju je on prodao u gajnice, tj tamo negdje, clan je i na forumu bio (tada su skinute opruge i kocnice i felge) pa je otisla kod Dode na crnomerac (on je stavio H&R opruge, te mrezaste felge koje nisu na profaju pa zato nisu niti na autu, i plin i servisirao auto dalje kako spada isto) i evo sad kod kolege

Prekidaci su za osvjetljenje unutrasnjosti i jos neke stvari al ne mogu se sjetiti, ima par slika toga auta i mojoj galeriji..

Puno sretnih kilometara i nadam se da ce te sluziti :ok:
V6  moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"

Offline Big D

• Ovisnik o alfistima
  • GTV 2.0 TS Grigio Chiaro
    • Čakovec
« Odgovori #4 u: 30-05-2016, 18:49:58 »
Trebao bi biti dobar auto, sad nas već ima za neki 916 meet na ljeto  :hop:

Offline dado

• Član Alfa Kluba 9
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GTV V6 TB & Giulietta
    • Sveta Nedelja/Vinkovci
« Odgovori #5 u: 30-05-2016, 19:00:43 »
Čestitke na prinovi  :ok:

Offline BraneGTV

• Član Alfa Kluba 2
  • Sa stažom
  • *
    • Zagreb-zapad
« Odgovori #6 u: 30-05-2016, 19:11:56 »
Lijepo ju je vidjeti na forumu, vozio sam ju dok je imala brembo,eibach i 18" prije nego sam te dijelove uzeo s nje. Solidan autic

Offline alfa fun

• Ovisnik o alfistima
  • 155, 75
    • otok šolta
« Odgovori #7 u: 30-05-2016, 21:06:20 »
Čestitke na kupovini. Savjet za provjeru? Potrošni materijal, svakako. Remenja, ulje, filter, provjera kočnica. Ako znaš da je to u redu, uživaj  :drive:

Offline Boban

• Pripravnik
  • **
  • nikad nije kasno za alfu!
    • Novi Sad
« Odgovori #8 u: 30-05-2016, 22:09:25 »
Srećno  :clap:
ono kad osetis poglede ka tebi

Offline dario145

• Ovisnik o alfistima
  • Alfa 166 2.0ts i Alfa 156 1.8ts
    • osijek
« Odgovori #9 u: 31-05-2016, 01:57:54 »
 :clap: :clap: :ok:
135           
••„    
24R

Offline Hrvoje

• Pripravnik
  • **
    • Krapina
« Odgovori #10 u: 31-05-2016, 10:06:04 »
Hvala svima na lijepim rijecima.
Ovi prekidaci su nitro :P haha salim se malo, jedan je za dici antenu u zrak,jedan je da se pali radio ak nema kljuca u autu i ova dva su su jos za nekaj kaj ni ja sam neznam za kaj. Zval sam vlasnika kaze da je jedan bio za subwofer i to a drugi nekaj za osvijetljene...ma kemija neka al uglavnom jako mi se svidaju ti prekidaci....Kad sam vozio Swifta gti sanjao sam da stavim te prekidace da palim chip na njemu....al nije bilo volje....
I tak da Vam ispricam svoju pricu....Da skuzite da sam ovisnik o sportskim kolima....Tata mi ostavio auto koji je pazen i mazen...znaci Opel Astru 1.7 td....kupio je kad je imala 50 000km....meni ju dao kad je imala 100 000....uglavnom vozio sam ju mjesec dana i reko zajebi to idem nekaj da kupim....Prvi auto koji sam sam kupio...Suzuki Swift Gs....zlo...truli,trosio ulje,sve kaj moze biti lose na Swiftu,na mojem je bilo....Nisam ga vozio ni godinu dana...prodao.....I onda moja tiha patnja...Suzuki Swift GTi ofarban u orginal Subaru plavu boju,prosiren stakloplastikom do bola,15" oz felgice u rejsing bijeloj boji....vrtio se do 8700...limarija i motor u vrhunskom stanju...I tak napraio ja veliki servis,mali servis...malo ovjes sredio i gas...gustanje i gustanje...sve dok jednog dana nije cura isla s posla i bila je mokra cesta (gore sam imao semi slick gume) i trus u Mercedesa e klasu 2007 godina....moj komentar: Od svih autiju kud bas mercedesa.....Ajde hvala Bogu njoj nista al zato je Swiftac dobil posteno po pi*ki... Nakon toga sam ga slozio al je poceo kod 120 km/h vuci....pa sam ga prodal....
E i onda sam rekel idem dic kredu i kupiti posteni auto....I tak dva mjeseca trazio auto dok nisam nasao Seat Leona 1.6 16v 2001 godiste....Vozila ga zena kupila ga novog u Zubaku...auto je imao 92 000 km kad sam ga kupio...Na 85 000 je zena zamijenaila set kvacila u Zubaku te napravila veliki i mali servis...Auto u top stanju i normalan (curi se jako svidio jer je obiteljski s pet vrata itd) .... Ajde rekao vozit cu ima malo kilometara i pouzdan je a zaduzio sam se pet godina....i tak mazio ga i pazio sve radio na vrijeme ALI.........cijela obitelje je bila sretna,cura je bila sretna,svi prijatelji su bili sretni kaj imam normalan auto ALI ja nisam....Srce mi je bilo prazno...nisam se vozio s osmjehom,nisam bio sretan u autu....Odlucio sam ga prodat...al onak s napuhanom cijenom da ga niko ne kupi jer nisam znao kaj bi ja kupil ak prodam haha....i tak auto se prodaval dva mjeseca i nijedan poziv...nije ni cudo kad je bil skuplji od Tdi haha i jedan dan covjek zove iz Splita da bi doso po auto....ja mislio sali se...i bogme je tak bilo....covjek je s Vlakom dosao iz Splita u Krapinu,iskresirao mi lovu i odvezo auto haha.
I tak onda sam se bacio u potragu za Alfom gtv....vidio jednu u Varazdinu (onu 1999) nije mi bila nekaj....jos jednu u Zg.... i onda ovu zelenu....Kad sam vidio ovu zelenu eeeee ljubav na prvi pogled....Inace sam mislio ici u Istru po onu crvenu al nakon razgovora s likom sam odustao....
i tak....ukratko o Alfici: na autu je napravljena generalka znaci lik je reko da je iso adit generalku jer ne nasao "špene" u karteru...rekao je da je mjenjao letece,sredivao glavu,gumice ventila itd....mislim da je to radeno prije nekih godinu dana....onda je odma i plin stavil...prije 1500 km je napravljen servis veliki znaci svo remenje i sve kak ide uz to....takoder ulje i filter....i tak...Sutra idem na provjeru kod Automehanike Roginić nek Tom malo to pogleda kaj se tice ovjesa i motora....uglavnom auto ide brutalno...jako lijepo ide i na plin....velim sutra budem sve znal kad moj automehanicar to pogleda detaljno na dizalici itd.... zasad mi je brutalna i mehanicki i limarijski....i ono najbitnije SRCE JE NA MJESTU I VOZIM SE S OSMJEHOM.

Evo jedna slikica i oprostite na mojim dosadni pricama haha

Offline alfa fun

• Ovisnik o alfistima
  • 155, 75
    • otok šolta
« Odgovori #11 u: 31-05-2016, 13:15:35 »
Neka, neka. Priča je dobra. Samo, di si baš u Split tog Seata frknuo i to za velike novce? Sad će ode dimit  :)

Offline Hrvoje

• Pripravnik
  • **
    • Krapina
« Odgovori #12 u: 31-05-2016, 13:37:33 »
Neka, neka. Priča je dobra. Samo, di si baš u Split tog Seata frknuo i to za velike novce? Sad će ode dimit  :)

haha prijatelju ak iz Seata izade i oblačak dima ja rezem vrat tamo di je najdeblji hhah :)

Offline daniels

• Na probi
  • *
    • Umag
« Odgovori #13 u: 31-05-2016, 14:38:38 »
Predivna je :love:

Offline Hrvoje

• Pripravnik
  • **
    • Krapina
« Odgovori #14 u: 31-05-2016, 14:57:02 »

Offline Zmijo

• Član Alfa Kluba 3
  • Sa stažom
  • *
  • 164 2.0 TS 8v
    • Split
« Odgovori #15 u: 31-05-2016, 15:06:31 »
Samo lipu felgu i nedirat ništa drugo  :hello:
164 2.0 TS 8v

Offline Boban

• Pripravnik
  • **
    • Novi Sad
« Odgovori #16 u: 31-05-2016, 16:31:47 »
E Zmijo mi oteo reči...samo pronađi prave i felne i đirajjjj :da:

Offline Hrvoje

• Pripravnik
  • **
    • Krapina
« Odgovori #17 u: 31-05-2016, 16:41:34 »
Znam da felge nisu neka ljepota i mozda ja imam s*eban ukus ali meni su lijepe...haha :)
A i da vam priznam,nisam neki styler,za moje godine ovo je dovoljno....Vise gledam da 2 soma koje bi dao za felge ububam u nesto drugo npr ovjes,usis ispuh,servise i tako...Iskreno vise sam rejser nego stajler....inace jako mi se svidaju one felge s krugovima....one su mi tiha patnja...nezanm kak se zovu...Jel telefonke? ili ikak drugacije? haha

Offline Boban

• Pripravnik
  • **
    • Novi Sad
« Odgovori #18 u: 31-05-2016, 17:02:09 »
Kako želiš,tvoj auto tvoje pare...mi samo sudimo za ono što vidimo.Možda i da  ne bude našminkan,biće manje primećen  :song:

Offline Hrvoje

• Pripravnik
  • **
    • Krapina
« Odgovori #19 u: 31-05-2016, 17:38:09 »
Evo sad bas gledam od 10 ljudi osam se okrene zamnom... :D
Sutra ak Roginic veli da je sve uredu,onda budem piknul neke felgice....ove s krugovima ocu :D