kolega uzeo pred 2 mjeseca 159 2.0 jtdm 170 ks. u knjizici prva izmjena na 180tkm. pitao u ovlastenom servisu jel to normalno
:
imate 5 godina garancije i i ovi novi remeni da nemaju veze sa onim prijasnjim. nova tehnologija izrade. tako samo 
sve pet to šta piše na papiru... i na plotu piše pi*ka pa ga nećeš, jel... ja govorim o praksi i nekvalitenim dijelovima i s čime se susrećem... hoćeš dayco, continental sve isti kuki... febi vodena pumpa je bila takva da mi se digla kosa na glavi, rolica i natezač imali puuuno lufta na osovini...
na kraju krajeva, boli me briga na kolko ćete vi svi mijenjat remenje..kad vam zvizne bit će više posla za mene ... bude pokoji i 200000 izdržao, ja samo znam kak on i ostale komponente izgledaju na 70... pametnom dosta
... ja se odjavljujem jer nekima se ne da praksa utuvit u glavu