Pzdrav
ovako prvo ne zamjerajte ako je dosadno ili pitanje već postoji koliko sam pregledao forum čini mi se da ne postoji
imam 156 1.9jtd 2002god.85kw
auto strahovito dobro ide i dimi kao i svaki drugi dizel...
pitanje u leru na cca 4000obrtaja ne dimi baš al kad oduzmem gas baci oblačič crnog i plavog dima
u normalnoj vožnji cca 100-150km/h ni trunke dima
auto kupio prije dva dana
