0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ajde da i to vidimo samo znaš da ja budem do tad imao i drugog dizela na 19 gewindama ovo ono bome je ja sam zadužen za logistiku fali ovo nađi kupi pošalji, da mi netko vidi ispis online kupovine šlagirao bi se
Svejedno ako ulovis vremena, uleti prišarafit nesto. Fora je sudjelovati.Ja sam šmriglao, brusio, četkao, rastavljao, sastavljao, stavljao motor... Bla bla bla....Bas je gušt!
Ako je alfa na zeni, bojim se da budes imao puno kandidata lol.NHF sala mala Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Da nije zapelo sa ovjesom koji je trebao prosli tjedan biti gotov vise manje smo u roku jbg gluposti uvijek zajebuSlazem se da bude i u 6 mjesecu gotova to je 7mj sto je jaaaako dobro a to zna svako tko je nesto slicno radio Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Zasto je naslon od sjedala zguzvan tako?
Jeli eko ili prava koža
Sljedeci tjedan po njih i nosim tablu na obnovuPoslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Drugog s neoriginalnim motorom razguzi ovak:(Image removed from quote.)(Image removed from quote.)
Iz S2000 kao što su utrpali u onog Forda.
Nisam pratio detaljno, kaj je s original motorom bilo?
O bože Pa on ima 2...
Žena je još tu...?