Ja bi ode bija na tankoj granici između komplet originala,ili svega počupanog vani,roll bara i turbaka unutra

Teško je pametan biti,al svakako sam radiš,sam plaćaš,ili kako bi reka jedan moj prijatelj,sam si je kupija pa ako ćeš i kenjati u nju,niko se nema što petljati
