šta god tko mislio, takav auto vrijedi najviše kao original...
a i nekako sumnjam da je smisao takvog auta duga vožnja po noći da ti trebaju dobra svijetla
više za kruzanje vikendom i povrmene susrete
ali eto svatko ima svoj ukus i viđenje
čitaj što piše imam orginalne lampe kad mi se digne 4 šarafa po lampi i gore su
ja sa tim autom planiram ići na susrete i ne mislim ići ranije jer pada mrak

moja 75-ica je postala selo cim sam izvukao iz nje orginal 1.6 motor i kao takva nikad nece vrijediti i nije joj ni namjena bila da bude ista drugo doli igracka.
uredujes alfu staru 40 godina i stavljas cuning lampe sa golfa dizs
dal si uopce vidio kako svijetle orginal lampe? ne slazes fiat tipo nego povijesno auto.
sad si samo korak udaljen od hondinog motora unutra jer je jeftiniji nego set brtvi za orginal alfin
orginalne lampe imam spojio usmjerio i odlučio naći rješenje jer to je K
ne slažem povjesno vozilo nego auto meni za gušt neće ići od honde ništa
lampe su univerzalne 7" tada su svi auti od forda alfe golfa jagura koji god hoćeš tog doba imali ili 7" ili 5" nema treće mjere
Kako će doći po mraku u šumu da karinđa mlade curice koje se pale na alfin oldtimer ako nema dobra svjetla?
:
po meni je hendikep loša svijetla ja sam i na MX5 stavio od novije generacije samo zato jer imaju leću i samim time bolje svijetle
a pošto se ne budem vozio 55 i ko po jajima bitno mi je da vidim kome nije super