22-06-2026, 04:08:33

Autor Tema: 39. međunarodni sluzbeni susret Alfa Kluba, Rijeka 13. - 14.06.2015.  (Posjeta: 24818 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
I muskarci placu, ali i žene prde
 

Offline Vasko

  • Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 5950
  • Karma: 166
  • Spol: Muški
  • 147 FL 1.9 JTDm 8V
    • Pula
Ako treba majice platiti unaprijed kako bi se izbjegao onaj ulog od 10 000 kn na jednog čovjeka ( :Crazy), ja se slažem... Samo pucajte broj računa i svotu  :ok:

Offline Dama 166

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 3780
  • Karma: 55
  • Spol: Muški
  • AR 166 2,4/159ti 2,4/Spider 3.0 24V/ 159ti 1750tbi
    • Njemacka, Stuttgart
...navodno taj isti otvara tu novu stazu na Šmriki...


(Image removed from quote.)

ovo se cini mega super asfalt, naspram onog betona, jos da su gume dobre na dva kotaca u zavoj :)  :hello: :hello: :drive:
 

Offline killergame

  • Trade Count: (+2)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 426
  • Karma: 35
  • Spol: Muški
  • Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V QV i 156 SW 1.9 JTDm
    • Brežice, SLO
    • Alfa R online trgovina rezervnih autodijelova
Samo polako , o majicama se već duže vrijeme razmišlja i trenutno je u finalnoj fazi, da ili ne, nezgodno je što sve leži na dva čovjeka.

Ja imam dobavljača za moju Alfa trgovinu koji mi radi super majice i po dobrim cijenama. Nisam još donator kluba ali sam već nešto pričao sa mareotom, pa ako bi vas interesiralo, mogu i ja ponudit usluge za majice :ok:
3.0 V6 12V Arese POWER!

- Alfa 164 3.0 V6 12V QV 1988 i 156 SW 1.9 JTDm 2005, ex Alfa 164 2.0 TS 1993, ex Alfa 156 1.9 JTD 2000, ex Alfa 164 2.5 TD 1993, ex Alfa 164 2.0 TS 1991, ex Alfa 164 2.5 TD 1998, ex Alfa 164 3.0 V6 12V 1990, ex Giulietta 2.0 1974
 

Offline Argor

  • Administrator
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 14023
  • Karma: 568
  • Spol: Muški
  • Giulietta QV_line + 33 Imola
    • Koprivnica
Ja imam dobavljača za moju Alfa trgovinu koji mi radi super majice i po dobrim cijenama. Nisam još donator kluba ali sam već nešto pričao sa mareotom, pa ako bi vas interesiralo, mogu i ja ponudit usluge za majice :ok:

 :ok:   Sve leži na predsjedništvu.
 

Offline draak

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2514
  • Karma: 66
  • Spol: Muški
  • LD 12
    • Bruxelles
Moze mala pomoc od Rijecana... kojim putem od naplatnih do neke autopraonice, pa nazad do naplatnih i kolone.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk

:ar:
 

Offline rogi55

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 135
  • Karma: 5
  • Spol: Muški
  • Giulia 2.2
    • Rijeka
Od naplatnih ideš dalje po autoputu pa prvi izlaz van,nakon cca 2km i na izlazu ideš desno,pa imaš opet semafor,ideš ravno i vidit ces pumpu od Petrola,ona ti ima praonu,preko puta je Metro
 


Offline Danko

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 566
  • Karma: 27
  • Spol: Muški
  • AR 159SW 1.9 JTDM 16V
    • Rijeka
Prođeš naplatne,izađeš na čvoru čavle,ideš desno prema metrou i autohrvatska,voziš ravno i poslije pumpe id petrola sa desne strane imaš autopraonu.ne možrš je fulag jer imaju i veliku halu sa četkama za prat kamione.vraćaš se natrag,moraš proć kroz centar čavli i vozi ravno prema automotodromu.od motodroma imaš opet ulaz na autocestu i taman se uključiš uza naplatnih...
 

Curly

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Kak stvari stoje, ja bum morala otkazat...
izgleda da auto ne bu u voznom stanju do susreta  :sad:
mogu jedino u subotu sjesti na bus, prespavat na klupici u parku i u nefjelju busom doma  :hehe:
 

Offline Danko

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 566
  • Karma: 27
  • Spol: Muški
  • AR 159SW 1.9 JTDM 16V
    • Rijeka
Što je sa autom?pa što se ne mižeš nekome u auto ubaciti??
 

Curly

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Neki dio ( ne pitaj mene koji) jos nije dosao 😂
i remen nekaj kaki...
a auto mora biti full ispravan zbog rege

A mogu do zg busom pa da me tam netko pokupi, ali samo ako ima dobeovoljaca...
slobodno mi se jave na pm...
dijelimo troskove i ja castim s klopom i cugom onda da se oduzim kaj me trpe 😂
« Zadnja izmjena: 05-06-2015, 11:24:48 od Curly »
 

Offline Vasko

  • Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 5950
  • Karma: 166
  • Spol: Muški
  • 147 FL 1.9 JTDm 8V
    • Pula
Kak stvari stoje, ja bum morala otkazat...
izgleda da auto ne bu u voznom stanju do susreta  :sad:
mogu jedino u subotu sjesti na bus, prespavat na klupici u parku i u nefjelju busom doma  :hehe:

Dofuraj auto kakav je da je, sa toliko Alfista na hrpi budu je dečki uštimali da svira kao stradivari.

Offline Antonio

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3996
  • Karma: 146
  • Spol: Muški
  • 159 2.4 JTDm TI
    • Crikvenica
Dofuraj ti auto i nek po mogucnosti crkne na Korzu, da jos jednom potvrdimo sve kafanske price.

Alfa na slepi na susretu Alfista, di ces bolje :D
 

Offline mareo

  • Administrator
  • Trade Count: (+33)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 16016
  • Karma: 1072
  • Spol: Muški
  • GT Blackline Q2
    • Zgb
Dofuraj ti auto i nek po mogucnosti crkne na Korzu, da jos jednom potvrdimo sve kafanske price.

Alfa na slepi na susretu Alfista, di ces bolje :D

...skoro je jedna završila tako prošle godine, vlasnik je zaključao ključeve u bunkeru... :Crazy

*ebo mene mali pas, kak' si? pa tak'...
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
...skoro je jedna završila tako prošle godine, vlasnik je zaključao ključeve u bunkeru... :Crazy

E moj Roko...  :funny: ostao sam ko ćuk na Korzu  :funny:

 :ar: :ar: MOLIMO SVE SUDIONIKE DA PONESU REZERVNE KLJUČEVE NA SUSRET  :ar: :ar:  :funny:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
Ja ih uvik nosim
I muskarci placu, ali i žene prde
 

barba Oro

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Ja ih uvik nosim

.. u autu  :hehe:
 

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
A nec
I muskarci placu, ali i žene prde
 

Offline Dexter

  • Predsjedništvo
  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • *
  • Postova: 847
  • Karma: 52
  • Spol: Muški
  • Veloce 280
    • Zagreb
Mi koji imamo samo jedan kljuc, a lijeni smo otici napraviti jos jedan ostavljamo prozor otvoren


Sent from my iPhone using Tapatalk
Potpis
 

Offline Bero

  • Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2249
  • Karma: 79
  • Spol: Muški
  • 145 1.6 boxerača & 159 1.9 diZLO
    • Jastrebarsko
Kak stvari stoje, ja bum morala otkazat...
izgleda da auto ne bu u voznom stanju do susreta :sad:
mogu jedino u subotu sjesti na bus, prespavat na klupici u parku i u nefjelju busom doma  :hehe:

Čuj to, neće bit u voznom stanju...
Ti ko da 33jku ili 75icu voziš, a ne par godina staru giuliettu  :hehe:
Biti će lima, ali nikad više kao alfa 33...
 

Offline Antonio

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3996
  • Karma: 146
  • Spol: Muški
  • 159 2.4 JTDm TI
    • Crikvenica
Ljudi, kad je krajnji deadline za dolazak na Grobnik i đir po stazi?

Radim nedjelju do 14, moguće da će se malo i odužit, ali bi zaista volio navratiti barem na sat vremena na Grobnik.

Ako dođem recimo u 17, mogu normalno na stazu? Člansku imam, kome se to daje na uvid?
 

Offline Argor

  • Administrator
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 14023
  • Karma: 568
  • Spol: Muški
  • Giulietta QV_line + 33 Imola
    • Koprivnica
Ljudi, kad je krajnji deadline za dolazak na Grobnik i đir po stazi?

Radim nedjelju do 14, moguće da će se malo i odužit, ali bi zaista volio navratiti barem na sat vremena na Grobnik.

Ako dođem recimo u 17, mogu normalno na stazu? Člansku imam, kome se to daje na uvid?

Sve piše u prvom postu.
Pista od 17:15

Citat:
PRIJAVE ZA GROBNIČKU STAZU VRŠE SE NA KORZU I PO DOLASKU NA MOTODROM.
POPIS ČLANOVA KLUBA KOJI SU PLATILI PISTU PROŠLE GODINE I NE PLAĆAJU OVE GODINE, BIT ĆE POSTAVLJEN U POSEBNOJ TEMI.

Znači tko nije prošle godine platio osiguranje, ako želi voziti krugove plaća ove godine.  Besplatan je samo prvi turistički krug.
 

Offline Antonio

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 3996
  • Karma: 146
  • Spol: Muški
  • 159 2.4 JTDm TI
    • Crikvenica
Sve piše u prvom postu.
Pista od 17:15

Znači tko nije prošle godine platio osiguranje, ako želi voziti krugove plaća ove godine.  Besplatan je samo prvi turistički krug.

Tnx.

jebiga kad zujim, a ne čitam.

 

Offline Dama 166

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 3780
  • Karma: 55
  • Spol: Muški
  • AR 166 2,4/159ti 2,4/Spider 3.0 24V/ 159ti 1750tbi
    • Njemacka, Stuttgart
Ljudi, kad je krajnji deadline za dolazak na Grobnik i đir po stazi?

Radim nedjelju do 14, moguće da će se malo i odužit, ali bi zaista volio navratiti barem na sat vremena na Grobnik.

Ako dođem recimo u 17, mogu normalno na stazu? Člansku imam, kome se to daje na uvid?

ide ide samo ponsei lovu za osiguranje ;), samo clanska ne vazi ;)
 

Offline tonci

  • Član Alfa Kluba 16
  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • *
  • Postova: 357
  • Karma: 15
  • Spol: Muški
  • RUKA RUKU MIJE A SISE OBADVIJE
    • zadar
 :Rock: :Rock: i rezervne kotače :hshake:
S pogledom na alfu  o sveti ante milostiva srca drži joj noge da se ne koprca
jedva čekam da se smrkne da se dlaka sa dlakom čvrkne
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
VAŽNO
Klikom na link http://www.alfisti.hr/download/AlfaMeet2015_RI.pdf možete preuzeti PDF sa programom zbivanja za susret u Rijeci 13. i 14. Lipnja 2015.

Molimo sve sudionike da preuzmu ovaj PDF program, unutra se nalaze i slijedeće informacije:

- program za subotu
- prikaz karte za mjesto susreta za subotu
- program za nedjelju
- prikaz karte za mjesto susreta za nedjelju
- popis restorana za ručak u Rijeci uključujući raspon cijena svakog pojedinog restorana
- prikaz karte sa pozicijama restorana
- upute za Grobnik, tarife i korisne informacije (posebno za one koji su sa nama prvi put)
- upute i informacije za smještaj u motelu Lucija (za one koji su prijavljeni)
- razne korisne informacije

Hvala svima!  :alfisti: :mah:
« Zadnja izmjena: 09-06-2015, 17:34:56 od mareo »
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Premjestio sam na Jumbo Mail od Iskona, tu ne bi smjelo biti problema. Novi link je već aktivan i promijenjen u originalnom postu.

Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline mareo

  • Administrator
  • Trade Count: (+33)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 16016
  • Karma: 1072
  • Spol: Muški
  • GT Blackline Q2
    • Zgb
...stavio sam ja na server alfista, tako da nema frke prilikom downloada...izmjenio post... :ok:

*ebo mene mali pas, kak' si? pa tak'...
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
...stavio sam ja na server alfista, tako da nema frke prilikom downloada...izmjenio post... :ok:

Odlično, jer mi javljalo da može max 1MB a ovo je 2.5MB. Thx!  :ok:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio