22-06-2026, 07:11:16

Autor Tema: 39. međunarodni sluzbeni susret Alfa Kluba, Rijeka 13. - 14.06.2015.  (Posjeta: 24877 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
evo pocelo je  :fp:  pustite organizatore da sami odrede sta i kako
I muskarci placu, ali i žene prde
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
evo pocelo je  :fp:  pustite organizatore da sami odrede sta i kako
Hvala! :mah:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline DDino156jtd

  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1643
  • Karma: 133
  • Spol: Muški
    • Kraljevica
Jesi ti to dobrovoljac?  ::)
Ja u prikupljanju love za klopu NE sudjelujem.
Zivotna skola

Jesam, evo jos jedan dobrovoljac i ako se odlučite može...
 

Offline IvanGT

  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6021
  • Karma: 71
  • Spol: Muški
  • - -
    • Zagreb
po meni nema potrebe, grobnik je tek poslije ručka, šta ćeš ganjat po grobniku ljude za novce..
samo si natrpate obaveza nepotrebnih.. pa nismo glupi i nesposobni da ne možemo naći restoran u krugu
od 500m.. nedavno sam bio u Rijeci, ima ih dosta, možeš birat koliko hoćeš..

cijenim trud i volju, da me krivo ne shvatite, ali stvarno nema potrebe natrpati si takvu obvezu
koja u biti nije potrebna... dovoljno je ovo da imamo ponudu u tom restoranu i tu
će većina vjerojatno ići..svatko svoje plati i čist račun..
 

Offline DDino156jtd

  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1643
  • Karma: 133
  • Spol: Muški
    • Kraljevica
po meni nema potrebe, grobnik je tek poslije ručka, šta ćeš ganjat po grobniku ljude za novce..
samo si natrpate obaveza nepotrebnih.. pa nismo glupi i nesposobni da ne možemo naći restoran u krugu
od 500m.. nedavno sam bio u Rijeci, ima ih dosta, možeš birat koliko hoćeš..

cijenim trud i volju, da me krivo ne shvatite, ali stvarno nema potrebe natrpati si takvu obvezu
koja u biti nije potrebna... dovoljno je ovo da imamo ponudu u tom restoranu i tu
će većina vjerojatno ići..svatko svoje plati i čist račun..

Govorim o skupljanju na naplatnima... Nije uopce obaveza.. kupe se blokovi s bonovima, meni 1 i meni 2 i prodajes ljudima kako se skupljaju. Na kraju javiš u restoran koliko čega je prodano i svi zadovoljni...
 

Offline IvanGT

  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6021
  • Karma: 71
  • Spol: Muški
  • - -
    • Zagreb
Govorim o skupljanju na naplatnima... Nije uopce obaveza.. kupe se blokovi s bonovima, meni 1 i meni 2 i prodajes ljudima kako se skupljaju. Na kraju javiš u restoran koliko čega je prodano i svi zadovoljni...


aha... :ok:

kako god se vi dogovorite... neću se petljat..  ::)
 

Offline GTzadar

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 9600
  • Karma: 331
  • Spol: Muški
  • Gt 1.9 jtdm
    • Zadar
Bolje svak sebi nađe ručak  :hap:
.... sempre gilles ....
 

Offline danko0013

  • Član Alfa Kluba 12
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 21732
  • Karma: 367
  • Spol: Muški
  • GT 1600 Junior X2 Berlina 1750
    • Bjelovar
    • AutoServisJunior
Bolje svak sebi nađe ručak  :hap:
Šta ulovis to jeb..hoću reći jedes
Nije bolest sve što boli
 

Offline Božen

  • Koordinator
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 5996
  • Karma: 291
  • Spol: Muški
  • St_Q4 2021. Giulietta 1.6 1982. Giulietta 1.6 2014
    • Split
Bolje svak sebi nađe ručak  :hap:

Ovako  :?: :?:



 :tooth:


"Some cars take your breath away"
 

Offline Role 156

  • Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 9385
  • Karma: 200
  • Spol: Muški
  • Alfa 159 2.2JTS SS Ti Beverly tourer 300 ie
    • Požega
Varijator sekta
 

Offline Sprint

  • Koordinator
  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • *
  • Postova: 623
  • Karma: 76
  • Spol: Muški
    • Zadar
MEDOOOOOOOOO  ti si živ
 

barba Oro

  • Gost
  • Trade Count: (0)
...fućkaš restorane dok je Mek Donalds na ćošku... :tooth:


 :kosa: :kosa:   Koje bogohuljenje!   :bic:
 

barba Oro

  • Gost
  • Trade Count: (0)
MEDOOOOOOOOO  ti si živ


Da živi od one tvoje sarme, davno bi skapa od gladi  :hehe: :hehe:
 

Offline GTzadar

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 9600
  • Karma: 331
  • Spol: Muški
  • Gt 1.9 jtdm
    • Zadar
Ovako  :?: :?:



 :tooth:

 :smijeh :smijeh :smijeh :smijeh  ....  :care


... a i zdravije je od čevapa  :funny:
.... sempre gilles ....
 

Offline Stanko

  • Predsjedništvo
  • Trade Count: (+5)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 8729
  • Karma: 809
  • Spol: Muški
  • GTV6 2.5; Berlina 1750; 156 1.9 16v jtdm
    • balkon s pogledom na Kvarnerski zaljev RI

Da živi od one tvoje sarme, davno bi skapa od gladi  :hehe: :hehe:

 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:



 :funny:
SPASIMO ZEMLJU!...to je jedino mjesto u svemiru gdje ima čokolade...
 

Offline Greba-ST

  • Koordinator
  • Trade Count: (0)
  • Starosjedioc
  • *
  • Postova: 1024
  • Karma: 26
  • Spol: Muški
  • 147 1.6 TS ▪️ Mito 1.3 jtdm ▪️ Giulietta 2.0 jtdm
    • Split, Dubrovnik
a rasprave sad vodite oko restorana i hrane, nebi da ste toliko galdni...šta se mene tiče mogu bonovi za 1. ili 2. meni, samo npr. da je ekipa iz ST na okupu, a ne sad da budemo u 5 restorana raspoređeni...
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
a rasprave sad vodite oko restorana i hrane, nebi da ste toliko galdni...šta se mene tiče mogu bonovi za 1. ili 2. meni, samo npr. da je ekipa iz ST na okupu, a ne sad da budemo u 5 restorana raspoređeni...

Danas imamo meet pa ćemo sve finalizirati i objaviti na forumu  :ok:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Curly

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Ovako  :?: :?:



 :tooth:

ja bi na ovo odmah pristala...baš bi bilo fora (naravno, ne u centru rijeke  :rol: )

forumaši koji znaju pecat bi lovili, oro i božen bi ih bacali na gradele, a svi bi se družili uz vinčeko  :crazy:
 

Offline draak

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2514
  • Karma: 66
  • Spol: Muški
  • LD 12
    • Bruxelles
ja bi na ovo odmah pristala...baš bi bilo fora (naravno, ne u centru rijeke  :rol: )

forumaši koji znaju pecat bi lovili, oro i božen bi ih bacali na gradele, a svi bi se družili uz vinčeko  :crazy:
Ne bi nas nitko nogao doma natjerati, a u ponedjeljak na posao ::)

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk

:ar:
 

Curly

  • Gost
  • Trade Count: (0)
daaaaaaaaaaaa......meni ni alfe ne bi trebale  :funny:
 

Offline draak

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2514
  • Karma: 66
  • Spol: Muški
  • LD 12
    • Bruxelles
Dodjemo skupno busom, dodatno druzenje uz vinceko na putu tamo o nazad :crazy:

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk

:ar:
 

Curly

  • Gost
  • Trade Count: (0)
joj, kak dobra ideja  :clap:
ajd otvori dodatnu temu za jedan ljetni autobusni susret  :clap:
itak imam problema sa organizacijom prijevoza pa bu ovak riješen taj problem  :funny:
« Zadnja izmjena: 15-05-2015, 11:09:05 od Curly »
 

Offline draak

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2514
  • Karma: 66
  • Spol: Muški
  • LD 12
    • Bruxelles
joj, kak dobra ideja  :clap:
ajd otvori dodatnu temu za jedan ljetni autobusni susret  :clap:
itak imam problema sa organizacijom prijevoza pa bu ovak riješen taj problem  :funny:
Kolega s posla kad se zenio unajmio je autobus da doveze ljude iz Opuzena u Istru i poslije nazad. To ga je ispalo kojih 10ak tkn. Mogli bi tako nekako pa do mora ::)
Moze i vozac s nama festati, samo nema vinceka za njega :funny:

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
:ar:
 

Curly

  • Gost
  • Trade Count: (0)
great plan  :clap:
ja se ne zezam, aj otvori temu i da vidimo zainteresirane  :clap:
 

Offline Bero

  • Trade Count: (+9)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2249
  • Karma: 79
  • Spol: Muški
  • 145 1.6 boxerača & 159 1.9 diZLO
    • Jastrebarsko
Kaj bute se onda s autobusom vozili po Grobniku  :Hihi:
Biti će lima, ali nikad više kao alfa 33...
 

Offline draak

  • Trade Count: (+1)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2514
  • Karma: 66
  • Spol: Muški
  • LD 12
    • Bruxelles
Kaj bute se onda s autobusom vozili po Grobniku  :Hihi:
Samo ne prebrzo da ne prolijemo vinceko ::)

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 15-05-2015, 13:10:49 od draak »
:ar:
 

Offline Stanko

  • Predsjedništvo
  • Trade Count: (+5)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 8729
  • Karma: 809
  • Spol: Muški
  • GTV6 2.5; Berlina 1750; 156 1.9 16v jtdm
    • balkon s pogledom na Kvarnerski zaljev RI
evo pocelo je  :fp:  pustite organizatore da sami odrede sta i kako

ne brini, uopće ne čitam dobar dio postova  :ok: :hehe:


Za sada, po riječima vlasnika kartodroma u Šmriki, neće biti problema organizirati vožnju kod njega, a do tada bi trebali biti gotovi još neki sadržaji tamo.
SPASIMO ZEMLJU!...to je jedino mjesto u svemiru gdje ima čokolade...
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
I tako... radi se nešto novo i korisno :mah:

Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
I muskarci placu, ali i žene prde
 

Offline Maxim

  • Trade Count: (+2)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 432
  • Karma: 72
  • Spol: Muški
    • Rijeka
 :hehe: :hehe: Baš i ja nešto slažem!

« Zadnja izmjena: 15-05-2015, 16:44:43 od Maxim »