po meni nema potrebe, grobnik je tek poslije ručka, šta ćeš ganjat po grobniku ljude za novce..
samo si natrpate obaveza nepotrebnih.. pa nismo glupi i nesposobni da ne možemo naći restoran u krugu
od 500m.. nedavno sam bio u Rijeci, ima ih dosta, možeš birat koliko hoćeš..
cijenim trud i volju, da me krivo ne shvatite, ali stvarno nema potrebe natrpati si takvu obvezu
koja u biti nije potrebna... dovoljno je ovo da imamo ponudu u tom restoranu i tu
će većina vjerojatno ići..svatko svoje plati i čist račun..