22-06-2026, 05:29:11

Autor Tema: 39. međunarodni sluzbeni susret Alfa Kluba, Rijeka 13. - 14.06.2015.  (Posjeta: 24821 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Anton

  • Gost
  • Trade Count: (0)
prvo cu jadan hendikepiran cekat 2 sata da se vi napapate... :wait:
 

Offline IvanGT

  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6021
  • Karma: 71
  • Spol: Muški
  • - -
    • Zagreb
 :funny: :funny: :funny:

aj..eo ja ću otić na lignje pa imaš moje mjesto...  :Hugs:

sad dosta  :off   nisam još nikad dobio watched!  pa ne moram baš ni sad...  :funny:
 

LateBraking

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Stvarno nije zajebancija, ali kakav lonac/kazan (ili više njih) s grahom i kobasicama ?
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Stvarno nije zajebancija, ali kakav lonac/kazan (ili više njih) s grahom i kobasicama ?
To jedino na Grobniku. Na Korzu ne. Ma ima jako puno lokala po centru grada i to dobrih i povoljnih, staviti cu danas kartu.
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

LateBraking

  • Gost
  • Trade Count: (0)
To jedino na Grobniku. Na Korzu ne. Ma ima jako puno lokala po centru grada i to dobrih i povoljnih, staviti cu danas kartu.

Da, ma sjetio sam se dosta ljudi je prošle godine spominjalo baš takvu opciju (grah), raspitao se ja malo, ali teško je za toliko ljudi nać nešto.
 

Offline Božen

  • Koordinator
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 5996
  • Karma: 291
  • Spol: Muški
  • St_Q4 2021. Giulietta 1.6 1982. Giulietta 1.6 2014
    • Split
Prijedlog oko ručka. Možda bi bilo dobro, da se napravi neka mapa restaurana u blizini korza, kdje se može ići na ručak, da ljudi ne budu trebali tražit previše (najviše imam u mislima goste iz drugih država)?  :?: ::)

 :ok:


"Some cars take your breath away"
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Da, ma sjetio sam se dosta ljudi je prošle godine spominjalo baš takvu opciju (grah), raspitao se ja malo, ali teško je za toliko ljudi nać nešto.
Ma vidi, ima blizu Korza lokala gdje mozes odlicno pojesti za 30-50kn pa nema smisla za nedjelju se muciti sa svim tim. Subota - drugi par rukava. :tooth:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline Mikula

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4841
  • Karma: 414
  • Spol: Muški
  • Ubit će me žena
    • Split
ja nosim ovo

I muskarci placu, ali i žene prde
 

Offline jakov

  • Član Alfa kluba 14
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6606
  • Karma: 599
  • Spol: Muški
  • 156 2.0 JTS & 75 3.0 12v & 595 Comp. & Abarth 124
    • Losinj

Offline meDo75

  • Trade Count: (+2)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 1470
  • Karma: 328
  • Spol: Muški
  • 75 2.0 TS
    • Oslo
ajd bar jednu punu gajbu  :funny:
...AR 75 stealth edition ...fast as a shark....
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Upravo smo dogovorili kako će u suradnji s jednim restoranom na 1 min hoda od Korza biti ponuđena 2 povoljna i ukusna menua (grill i tjestenine) ali se nećete morati predbilježiti već ćete na licu mjesta plaćati svatko svoje. Također, moći ćete i naručiti sve iz menua a la carte.

Nećete morati tamo jesti ali uz povoljniju cijenu i lijepi pogled iz restorana, postojati će velike šanse da ćete tamo sresti kolege Alfiste s kojima ćete se moći upoznati i razmijeniti iskustva te steći i neka nova prijateljstva.

Također, objaviti ćemo kartu strogog centra Rijeke sa restoranima koji su u neposrednoj blizini Korza kako biste bili blizu svojih metalnih ljubavnica.  :ar: :love:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline IvanGT

  • Administrator
  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6021
  • Karma: 71
  • Spol: Muški
  • - -
    • Zagreb
 

Offline mareo

  • Administrator
  • Trade Count: (+33)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 16016
  • Karma: 1072
  • Spol: Muški
  • GT Blackline Q2
    • Zgb
...fućkaš restorane dok je Mek Donalds na ćošku... :tooth:

*ebo mene mali pas, kak' si? pa tak'...
 

Anton

  • Gost
  • Trade Count: (0)
...fućkaš restorane dok je Mek Donalds na ćošku... :tooth:


E, rekao sam mu i ja to pred 10 min na telefon  :funny:
 

Offline siki

  • Trade Count: (0)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 605
  • Karma: 28
  • Spol: Muški
  • kapa coupe 2.0 turbobenzina&Tucson 1.6 turbobenzin
    • Benkovac,Kruševac
i ovo triba i za auto i za klempu

 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
...fućkaš restorane dok je Mek Donalds na ćošku... :tooth:

Izvadit ćemo ti kompletni kuplung ako odeš u Mek...  :tooth:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline DDino156jtd

  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1643
  • Karma: 133
  • Spol: Muški
    • Kraljevica
Upravo smo dogovorili kako će u suradnji s jednim restoranom na 1 min hoda od Korza biti ponuđena 2 povoljna i ukusna menua (grill i tjestenine) ali se nećete morati predbilježiti već ćete na licu mjesta plaćati svatko svoje. Također, moći ćete i naručiti sve iz menua a la carte.

Nećete morati tamo jesti ali uz povoljniju cijenu i lijepi pogled iz restorana, postojati će velike šanse da ćete tamo sresti kolege Alfiste s kojima ćete se moći upoznati i razmijeniti iskustva te steći i neka nova prijateljstva.

Također, objaviti ćemo kartu strogog centra Rijeke sa restoranima koji su u neposrednoj blizini Korza kako biste bili blizu svojih metalnih ljubavnica.  :ar: :love:

Po meni ovo nije trebalo, ili organizirano za sve(sta znam da je skoro nemoguce) ili ništa jer ovako će opet dobar dio izvisit...
 

Offline aliker

  • Trade Count: (+1)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 429
  • Karma: 44
  • Spol: Ženski
  • Arlyin: 147 1.9 jtd, 175 ks <3
    • Zagreb
Tko još nije, neka potvrdi   :hello:  A tko nije lajkao službeni nam page....   :craz

www.facebook.com/events/1559806830933547/
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Po meni ovo nije trebalo, ili organizirano za sve(sta znam da je skoro nemoguce) ili ništa jer ovako će opet dobar dio izvisit...

Ne vidim kako bi dobar dio izvisio? Zato je i osmišljeno da smo duže u centru Rijeke tako da svatko stigne fino pojesti za nevelike novce točno ono što želi, bez nametanja. Ovo je samo opcija za naše prijatelje iz drugih gradova i država da ne moraju tražiti okolo lokale + mogućnost dodatnog druženja je uvijek dobrodošla.  :alfisti:

Lani lokal koji nije mogao primiti toliku količinu ljudi + nevrijeme su rezultirali nezadovoljstvom a to se svakako želi izbjeći i ovo je najbolji način, vidjeti ćeš.  :ok:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline jakov

  • Član Alfa kluba 14
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6606
  • Karma: 599
  • Spol: Muški
  • 156 2.0 JTS & 75 3.0 12v & 595 Comp. & Abarth 124
    • Losinj
Po meni ovo nije trebalo, ili organizirano za sve(sta znam da je skoro nemoguce) ili ništa jer ovako će opet dobar dio izvisit...


a ionako ce 50% ljudi utrljavat vosak na auto a ne klopati


hihihihi

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Tko još nije, neka potvrdi   :hello:  A tko nije lajkao službeni nam page....   :craz

www.facebook.com/events/1559806830933547/

Alo, di se ti sad guraš s Facebook-om?  :funny:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline aliker

  • Trade Count: (+1)
  • Sa stažom
  • ***
  • Postova: 429
  • Karma: 44
  • Spol: Ženski
  • Arlyin: 147 1.9 jtd, 175 ks <3
    • Zagreb
Alo, di se ti sad guraš s Facebook-om?  :funny:

Šuti admine, skupljam nam fanove   :rol:

ps. bez crtice   :tongue:
« Zadnja izmjena: 14-05-2015, 16:18:56 od aliker »
 

Offline jakov

  • Član Alfa kluba 14
  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 6606
  • Karma: 599
  • Spol: Muški
  • 156 2.0 JTS & 75 3.0 12v & 595 Comp. & Abarth 124
    • Losinj
ajd bar jednu punu gajbu  :funny:

ispod su pune  ::)

LateBraking

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Upravo smo dogovorili kako će u suradnji s jednim restoranom na 1 min hoda od Korza biti ponuđena 2 povoljna i ukusna menua (grill i tjestenine) ali se nećete morati predbilježiti već ćete na licu mjesta plaćati svatko svoje. Također, moći ćete i naručiti sve iz menua a la carte.

Nećete morati tamo jesti ali uz povoljniju cijenu i lijepi pogled iz restorana, postojati će velike šanse da ćete tamo sresti kolege Alfiste s kojima ćete se moći upoznati i razmijeniti iskustva te steći i neka nova prijateljstva.

Također, objaviti ćemo kartu strogog centra Rijeke sa restoranima koji su u neposrednoj blizini Korza kako biste bili blizu svojih metalnih ljubavnica.  :ar: :love:
Sasvim dovoljno ... nikad se ne može svakom ugoditi.  :respect:
 

LateBraking

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Tko još nije, neka potvrdi   :hello:  A tko nije lajkao službeni nam page....   :craz

www.facebook.com/events/1559806830933547/

Mislim, stvarno ... niti milja ljudi.
 

Offline DDino156jtd

  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1643
  • Karma: 133
  • Spol: Muški
    • Kraljevica
Ne vidim kako bi dobar dio izvisio? Zato je i osmišljeno da smo duže u centru Rijeke tako da svatko stigne fino pojesti za nevelike novce točno ono što želi, bez nametanja. Ovo je samo opcija za naše prijatelje iz drugih gradova i država da ne moraju tražiti okolo lokale + mogućnost dodatnog druženja je uvijek dobrodošla.  :alfisti:

Lani lokal koji nije mogao primiti toliku količinu ljudi + nevrijeme su rezultirali nezadovoljstvom a to se svakako želi izbjeći i ovo je najbolji način, vidjeti ćeš.  :ok:

Pa zato jer kad se objavi da se tamo i tamo moze pojest meni za xy kn ce 90% ljudi krenut tamo i eto opet zbrke...
 

Offline rpichler

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2232
  • Karma: 152
  • Spol: Muški
  • Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus
    • Rijeka
Pa zato jer kad se objavi da se tamo i tamo moze pojest meni za xy kn ce 90% ljudi krenut tamo i eto opet zbrke...
Ovaj restoran ima vise od 200 sjedecih mjesta, nece biti problema. :ok:
Photographer with a love/hate relationship with Alfa Romeo :ar: :love:

Trenutni auto: Alfa Romeo Stelvio 2.2 210 Q4 Super Plus Grigio Vesuvio
 

Offline DDino156jtd

  • Trade Count: (+2)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 1643
  • Karma: 133
  • Spol: Muški
    • Kraljevica
Ovaj restoran ima vise od 200 sjedecih mjesta, nece biti problema. :ok:

Pa onda treba organizirat tamo ručak za sve.... I nek netko na Grobniku skupi lovu da ne bude padobranaca i rjesen problem...
 

Anton

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Jesi ti to dobrovoljac?  ::)
Ja u prikupljanju love za klopu NE sudjelujem.
Zivotna skola
 

Anton

  • Gost
  • Trade Count: (0)
Ovaj restoran ima vise od 200 sjedecih mjesta, nece biti problema. :ok:


Upravo tako. Nase je da ljude uputimo i sredimo im fer cijenu.
Dalje znaju sami, svi su odrasli i imaju svoj novcanik.