Ako cvili,može bit oko remenja,remenica i sl. Ali ako zuji,može bit i servo pumpa. Na bivšoj 156 i bravu jtd je meni zujalo i bila je servo pumpa se čula. Kod brava je falilo ulja,neka šelna otpustila pa puštalo ulje,a kod 156 je ošla servo pumpa-imala je ulja ali je bila orginal njena a napravila je oko 300tkm i dala je dušu. Nemora biti da je to,ali provjeri. I vdi razinu ulja u servu. Da samo napomenem,jednaki simptomi kao i tvoji,zujanje kod dodavanja gasa,na leru ništa i na niskim okretajima. Kod skretanja ista situacija-skrećem-pustim gas-ništa,dam gas-zuji...