Da, ali ako bi sve bilo crno, bilo bi dobro i oplate...
našao si negdje crni interijer?
kažem ti, nema veze ako je druga boja kože..on izvadi tvoje siceve, rastavi ih i isto tako rastavi i te sa grijanjem
i onda tvoje kožne presvlake montira na te siceve sa grijanjem...zapravo dobiješ te druge siceve sa grijanjem ali sa tvojim presvlakama (crno smeđim)
ja sam imao sreće pa sam naletio na siceve koji su prošli max 50t km i spužve su bile kao nove i još tvrđe od mojih tako da sad osim grijanja imam i bolje siceve hehe