da, znam da je tamo zajebano... frend kad iz švice kad dođe s imprezom gleda šta može tu odradit...
tamo je brutala auto odrzavat u ovlastenom servisu, a sam svoj majstor jedino ako imas vlastitu garazu. Parking sistem mozes odmah zaboravit.
zato u prinicipu auti u svicu nisu odrzavani bas najbajnije. ima takvog groblja da ti se smuci. isto tako kupit polovan dio...nema teorije kao i zamjenski djelovi...to gotovo da i ne postoji. jedino e-bay, a onda imas jebu jer ti nitko nece ugradit. zacaran krug.
U svici ti treba koliko vremena da zaradis 700 kuna? ovdje brat bratu 4 dana prosjecne place...
znam ja to sve. sta mislis zasto sam otisao?
samo ne curi u svici med i mlijeko kako vecina misli.
da bi mogao solidno zivit trebao bi zaradivat oko 4000 netto mjesecno sto nije bas lako zaradit.
stanovi su u prosjeku od 1200-1700 franaka mjesecno i to daleko od gradova tipa Zurich.