Ma ja radim 10 000km pa mi je to ok.
Kad smo već kod toga, prekjučer sam isprobao jednu alfu koja je vožena 100 000km samo po Zagrebu i guess what - apsolutno niš ne lupa.
moja je vožena i kod bivšeg vlasnika i kod mene 70-80% po zagrebu... a npr u intercarsu s popustom za alfiste trw ti je 420kn, redovno 570kn... za kvalitetu to i nije puno... još ako ih nagovoriš da ti da i 10% za gotovinu kak su meni jednom dali haha onda ti je 370kn komad
...furtuna line sa popustom za alfiste je 290 kn, redovno 388kn... al ja bi radije nedodao 100kn za kvalitetu
...febi bilsten s popustom 316kn, redovno 422kn
...delphi s popustom 300, redovno 400kn
...rouville s popustom 468kn, redovno 625kn
evo, pa nek zanju ljudi haha, s tim da morate imati člansku iskaznicu, ak ne svoju, nečiju drugu jer moraju upisati broj iskaznice
još postoje i reparine od kolege industriala s foruma, mislim da je 300-400kn komad, i da su dosta kvalitetno odrađene