krivo sam napisao 100E gornje,
mislio sam na 100E komad donje vilice 
i to samo figurativno, negdi gore sam napisao točne cjene- škripanje mi nije problem već lupanje
moje ne škripaju nego desni prednji kraj lupa.
Jesi ti ziher da su vilice u pitanju?
Ako je reski, kratki klak, klak onda 90% nije vilica nego uporna spona.
Gornja vilica ide tup i čuje se kao iz ćoška šajbe, a donja...nisam imao prilike čut. Promijenio sam ih prije nego su prolupale jer sam mijenjao komplet ovjes (i amortizere) :hehe:
Prevencije radi

:
Može ti lupkat i ležaj amortizera, a bome i krajnik, a bome i balans štanga. Balansica lupi pod nogama.
Može lupkat i nosač motora.
Daj provjeri prije nego bilo šta kupiš. Naravno ak nisi već provjerio kod mehe.
Eh sad vidio...lijevi kotač lupa. Ako je sve navedeno ok...imaš duhove ko i ja.
Sve sam promijenio, apsolutno sve. Još uvijek nabija. Promijenio prošli tjedan i nosače motora. Bila tišina dan i pol i sad opet. Još i više nego prije.
Našarafi muziku i boli te briga

:

: