22-06-2026, 17:47:44

Autor Tema: trilema: vilice/uporne spone/balansica  (Posjeta: 65339 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chakija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5944
  • Karma: 81
  • Spol: Muški
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #270 u: 13-11-2013, 18:42:56 »
komplet promenjena balans štanga i lijeva i desna
kod šurine na borovju

provjereno je sve, nema niš lufta
-samo me sad jebe od kad sam auspuh stavio zvuk mašine
daj ti nama predstavi tu alfu :D puno pitanja a ne znamo ni o čem se radi :D
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"
 

Offline Alfa_gtv

  • Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 17165
  • Karma: 503
  • Spol: Muški
  • GTV V6 TB, GIULIETTA, Z750, SF1098S
    • ZG
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #271 u: 13-11-2013, 19:43:27 »
komplet promenjena balans štanga i lijeva i desna
kod šurine na borovju

provjereno je sve, nema niš lufta
-samo me sad jebe od kad sam auspuh stavio zvuk mašine

"Balans stanga lijeva i desna" ::) ?? ti si mijenjao vjerojatno spone balansica, balans stanga je prednja i zadnja, nikako lijeva i desna :hehe:
moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"
 

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #272 u: 14-11-2013, 19:20:53 »
uporne spone, lijeve i desne  :party

auto... evo ga


 
     
« Zadnja izmjena: 14-11-2013, 19:22:42 od jurica.sinkovic »
 

Offline a.m.alfa

  • Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 42957
  • Karma: 1340
  • Spol: Muški
  • MG HS
    • Fiume (RI)
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #273 u: 15-11-2013, 05:41:33 »
uporne spone, lijeve i desne  :party

auto... evo ga


 


Za pretstavljanje Alfe postoji podforum namjenjen za to!!

http://alfisti.hr/forum/index.php?board=76.0

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #274 u: 21-11-2013, 18:34:06 »
imam sljedeće cijene vilica za 156-icu pa me interesira po vašim iskustvima kolko su koje dobre, ne mislim auto sad vozit 60tkm pa da mi trebaju vrhunske ali da mi ne počne lupat za 1000km..-

Gornja desna vilica-
Delphi-400 kn, TRW-570 kn, Fortune Line-380 kn, Lemforder-460 kn

Donja Desna vilica-
TRW-900kn, Swag-710 kn, Cartex-600 kn, Delphi-900 kn, Fortune Line-450 kn
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #275 u: 21-11-2013, 22:43:55 »
imam sljedeće cijene vilica za 156-icu pa me interesira po vašim iskustvima kolko su koje dobre, ne mislim auto sad vozit 60tkm pa da mi trebaju vrhunske ali da mi ne počne lupat za 1000km..-

Gornja desna vilica-
Delphi-400 kn, TRW-570 kn, Fortune Line-380 kn, Lemforder-460 kn

Donja Desna vilica-
TRW-900kn, Swag-710 kn, Cartex-600 kn, Delphi-900 kn, Fortune Line-450 kn

Gornje TRW i nemoj ni razmišljat. Jesu skupe, al ima sve svoje. Gornje strahovito trpe.
Donje...ja imam fortunu, prešle do sad 10 hiljadarki na 17", SP3 je na autu i sve 5 za sad. Nikakvih problema s njima.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline SiKe_145

  • Trade Count: (+1)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 276
  • Karma: 13
  • Spol: Muški
  • AR 145 1.4TS & 156SW JTD
    • Vinodol
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #276 u: 22-11-2013, 15:17:18 »
imam sljedeće cijene vilica za 156-icu pa me interesira po vašim iskustvima kolko su koje dobre, ne mislim auto sad vozit 60tkm pa da mi trebaju vrhunske ali da mi ne počne lupat za 1000km..-

Gornja desna vilica-
Delphi-400 kn, TRW-570 kn, Fortune Line-380 kn, Lemforder-460 kn

Donja Desna vilica-
TRW-900kn, Swag-710 kn, Cartex-600 kn, Delphi-900 kn, Fortune Line-450 kn

Jel može info gdje to u Zg imate takve cijene? Ovdje u Ri koga god pitaš cijene su boli glava, a marke sve neke lijeve.
 

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #277 u: 22-11-2013, 18:14:58 »
imam još jeftinijih cjena za iste marke...- a to jbg- dućan i imam veliki rabat!
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #278 u: 22-11-2013, 19:33:59 »
Jel može info gdje to u Zg imate takve cijene? Ovdje u Ri koga god pitaš cijene su boli glava, a marke sve neke lijeve.

Sta naprica. Kontaktiraj kolegu industriala tu sa foruma. Ja kod njega sve nabavljam. Cijene odlicne, usluga odlicna i sta je najbolje tebi je blizu  :da:
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline Dama 166

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 3780
  • Karma: 55
  • Spol: Muški
  • AR 166 2,4/159ti 2,4/Spider 3.0 24V/ 159ti 1750tbi
    • Njemacka, Stuttgart
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #279 u: 22-11-2013, 22:39:16 »
imam sljedeće cijene vilica za 156-icu pa me interesira po vašim iskustvima kolko su koje dobre, ne mislim auto sad vozit 60tkm pa da mi trebaju vrhunske ali da mi ne počne lupat za 1000km..-

Gornja desna vilica-
Delphi-400 kn, TRW-570 kn, Fortune Line-380 kn, Lemforder-460 kn

Donja Desna vilica-
TRW-900kn, Swag-710 kn, Cartex-600 kn, Delphi-900 kn, Fortune Line-450 kn

Stavi si powerflex i miran si dugo vremena, moja 159 kao i 166 opet na powerflexu :)

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

 

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #280 u: 28-11-2013, 19:00:39 »
koja je na kraju preporuka ono da mi izdrže vilice ma ono nekih 20-30tkm. a da ne počnu lupati, za škripanje mi nije tolko...
dal da stavim febi iz tokića jer mogu dobit 30% il neke od gore navedenog popisa.
i da od posla na posao svaki dan mi je jako sjebana cesta (za one koji žive u zg, znaju- sveta klara dupla pruga) :P
 

Offline chakija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5944
  • Karma: 81
  • Spol: Muški
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #281 u: 28-11-2013, 19:33:24 »
koja je na kraju preporuka ono da mi izdrže vilice ma ono nekih 20-30tkm. a da ne počnu lupati, za škripanje mi nije tolko...
dal da stavim febi iz tokića jer mogu dobit 30% il neke od gore navedenog popisa.
i da od posla na posao svaki dan mi je jako sjebana cesta (za one koji žive u zg, znaju- sveta klara dupla pruga) :P
kupi trw, daj dobrom majstoru da ih rastavi i podmaže i moraju izdržat daleko više od 20-30t km...npr moje su gore već 60-70 tis km i nema škripanja ni lupanja.. a vozim se po zgu posvuda
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"
 

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #282 u: 28-11-2013, 19:36:44 »
ma neda mi se davat 100E po komadu gornja donja, ne treba mi tak dobra kvaliteta
ne vozim auto tak dugo, mjenjam ih često... :grinning-smiley-043:
da izdrži 20tkm ok je
 

Offline Pero156TS

  • Predsjedništvo
  • Trade Count: (+13)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 7944
  • Karma: 269
  • Spol: Muški
  • Spider
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #283 u: 28-11-2013, 20:36:03 »
svaka mora izdržat 20tkm
Spider 115
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #284 u: 28-11-2013, 22:18:00 »
ma neda mi se davat 100E po komadu gornja donja, ne treba mi tak dobra kvaliteta
ne vozim auto tak dugo, mjenjam ih često... :grinning-smiley-043:
da izdrži 20tkm ok je

Gdje su to trw gornje 100 eura komad??
Kod industriala su ispod 500 kn koliko se sjećam.
A ako je tako kako kažeš onda kupi koje god. Sve će zdurat 20tkm samo ja nebi ni pod razno.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline Pero156TS

  • Predsjedništvo
  • Trade Count: (+13)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • Postova: 7944
  • Karma: 269
  • Spol: Muški
  • Spider
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #285 u: 28-11-2013, 22:20:39 »
kod industriala nisu trw ispod 500kn, nego fortuna line i ja sam ih stavio prije godinu dana(cca 30tkm) i još nisu prolupale
Spider 115
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #286 u: 28-11-2013, 22:23:34 »
kod industriala nisu trw ispod 500kn, nego fortuna line i ja sam ih stavio prije godinu dana(cca 30tkm) i još nisu prolupale

Ja sam uzimao prije koji mjesec. Ne mogu se točno sjetit, al su debelo ispod 100 eura. Možda 550 kn komad. Tako nekako.
Donje fortuna su bile 450 kn komad i te su dobre. Gornje ipak radije stavim nešto bolje.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline jelena13

  • Trade Count: (0)
  • Pripravnik
  • **
  • Postova: 237
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
  • Fiat Bravo 1.9jtdm
    • ZAGREB;ZAPAD
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #287 u: 28-11-2013, 23:24:05 »
meni kroz par dana pocela rapsodija dok je auto hladno,skripaju li skripaju,ali ne smeta,kako kaze jedan kolega tu,pojacas radijo i ne cuju se, :smijeh
Uvijek u mislima hm Alfa a sta drugo
 

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #288 u: 29-11-2013, 18:55:27 »
krivo sam napisao 100E gornje,
mislio sam na 100E komad donje vilice :D

i to samo figurativno, negdi gore sam napisao točne cjene- škripanje mi nije problem već lupanje
moje ne škripaju nego desni prednji kraj lupa.
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #289 u: 29-11-2013, 22:24:36 »
krivo sam napisao 100E gornje,
mislio sam na 100E komad donje vilice :D

i to samo figurativno, negdi gore sam napisao točne cjene- škripanje mi nije problem već lupanje
moje ne škripaju nego desni prednji kraj lupa.

Jesi ti ziher da su vilice u pitanju?
Ako je reski, kratki klak, klak onda 90% nije vilica nego uporna spona.
Gornja vilica ide tup i čuje se kao iz ćoška šajbe, a donja...nisam imao prilike čut. Promijenio sam ih prije nego su prolupale jer sam mijenjao komplet ovjes (i amortizere)  :hehe:
Prevencije radi  :funny:

Može ti lupkat i ležaj amortizera, a bome i krajnik, a bome i balans štanga. Balansica lupi pod nogama.
Može lupkat i nosač motora.

Daj provjeri prije nego bilo šta kupiš. Naravno ak nisi već provjerio kod mehe.

Eh sad vidio...lijevi kotač lupa. Ako je sve navedeno ok...imaš duhove ko i ja.
Sve sam promijenio, apsolutno sve. Još uvijek nabija. Promijenio prošli tjedan i nosače motora. Bila tišina dan i pol i sad opet. Još i više nego prije.
Našarafi muziku i boli te briga  :funny: :funny:
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline jurica.sinkovic

  • Trade Count: (0)
  • Na probi
  • *
  • Postova: 75
  • Karma: 1
  • Spol: Muški
    • Zagreb
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #290 u: 30-11-2013, 15:51:19 »
http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/176/1764604/7e5338100e67-800x600.jpg

promjenjeno. obje i lijeva i desna...
bio kod seb-a i kaže gornja i donja desna i donja lijeva. s tim da mi se lijevi kraj ne čuje
 

Online GATO

  • Trade Count: (+3)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 834
  • Karma: 19
  • Spol: Muški
    • Zagreb Cityyy
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #291 u: 15-03-2014, 20:29:19 »
dali se na balans stangi mogu zasebno promjeniti samo dva selena ili mora kompletna nova, u ducanu imaju selene posebno a kakti nemogu se promjeniti :?:
 

Offline chakija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5944
  • Karma: 81
  • Spol: Muški
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #292 u: 15-03-2014, 20:31:25 »
dali se na balans stangi mogu zasebno promjeniti samo dva selena ili mora kompletna nova, u ducanu imaju selene posebno a kakti nemogu se promjeniti :?:
kako nebi mogli... reci tom u dućanu nek se on drži prodaje dijelova, a ne mehanike... tako sam i ja kupovao ležaj u kninu jučer...sve jedan gluplji od drugoga u tim dućanima...
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"
 

Online GATO

  • Trade Count: (+3)
  • Starosjedioc
  • ****
  • Postova: 834
  • Karma: 19
  • Spol: Muški
    • Zagreb Cityyy
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #293 u: 15-03-2014, 20:37:32 »
kako nebi mogli... reci tom u dućanu nek se on drži prodaje dijelova, a ne mehanike... tako sam i ja kupovao ležaj u kninu jučer...sve jedan gluplji od drugoga u tim dućanima...

pa to mi je cudno bilo, pretpostavljo sma da je tako ali ili fakat nezna ili se prave glupi pa pokusavaju navuc da umjesto sto kuna das soma i sto
hvala :ok:
 

Offline chakija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5944
  • Karma: 81
  • Spol: Muški
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #294 u: 15-03-2014, 20:44:08 »

pa to mi je cudno bilo, pretpostavljo sma da je tako ali ili fakat nezna ili se prave glupi pa pokusavaju navuc da umjesto sto kuna das soma i sto
hvala :ok:
skine se štanga, tj čak mislim da nemora skroz dolje, ukloni se obloga selena i selen se istakne sa štange.. i stave se drugi obrnutim postupkom... najveći poso od svega je skinut štangu  :ok:
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #295 u: 17-03-2014, 19:50:12 »
skine se štanga, tj čak mislim da nemora skroz dolje, ukloni se obloga selena i selen se istakne sa štange.. i stave se drugi obrnutim postupkom... najveći poso od svega je skinut štangu  :ok:

ma doktor Seb. 700 kuna, ostavis, pokupis i mir.
naravno da se ne mora mjenjat cijela balansica.
isto kao sta se prednji lezajevi na 156 ne mijenjaju zajedno s glavcinom. zadnji da, al prednji ne.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline chakija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5944
  • Karma: 81
  • Spol: Muški
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #296 u: 17-03-2014, 19:56:36 »
ma doktor Seb. 700 kuna, ostavis, pokupis i mir.
naravno da se ne mora mjenjat cijela balansica.
isto kao sta se prednji lezajevi na 156 ne mijenjaju zajedno s glavcinom. zadnji da, al prednji ne.
dap...glavčina se ispreša, košuljca ležaja se drži s 4 šarafa... ali belaj je što ta glavčina često dosta teško ide van... je nisam mogo kod sebe isprešat, potrgo sam i vraga i boga, tako da sam cijeli rukavac promijenio hahah  ovaj je lepi novi crni, sav se cakli...
a 700 kn za taj posao? promijenit dva selena? sat vremena posla? nikad pa ni sad...sam si to riješim a jedini trošak su mi seleni i piva... naravno da većina ljudi nema uvjete da si sam to riješi, al puno je 700 brate...  no nije da se miješam, svako svoju tarifu ima..
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"
 

Offline buzz11

  • Trade Count: (+3)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 4251
  • Karma: 209
  • Spol: Muški
  • This time, next year, will be millionaire
    • Rapperswil, Switzerland
    • Personal web site
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #297 u: 17-03-2014, 20:09:30 »
dap...glavčina se ispreša, košuljca ležaja se drži s 4 šarafa... ali belaj je što ta glavčina često dosta teško ide van... je nisam mogo kod sebe isprešat, potrgo sam i vraga i boga, tako da sam cijeli rukavac promijenio hahah  ovaj je lepi novi crni, sav se cakli...
a 700 kn za taj posao? promijenit dva selena? sat vremena posla? nikad pa ni sad...sam si to riješim a jedini trošak su mi seleni i piva... naravno da većina ljudi nema uvjete da si sam to riješi, al puno je 700 brate...  no nije da se miješam, svako svoju tarifu ima..

da, malo je jeba ponekad, al ide uglavnom samo lezaj.

a cuj...taj posao me u svici kosta  :kosa: tako da mi je 700 kuna kod Seba kikiriki. U Svici ga ne smijem ni pogledat na parkingu sa sarafcigerom u rucu kamoli nesto radit na njemu, a kad dodem u hr uvijek mi je prekratko da sam na to gubim vrijeme...jebga.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 JTD, AR Giulietta 1.4 TB, A3 2.0 TFSI, AR 147 1.9 JTDm Q2
Trenutno: AR 147 1.9 JTD, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport
 

Offline chakija

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 5944
  • Karma: 81
  • Spol: Muški
  • AR 159 SW 2.4 JTDm
    • Bjelovar/Zaprešić
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #298 u: 17-03-2014, 20:12:05 »
da, malo je jeba ponekad, al ide uglavnom samo lezaj.

a cuj...taj posao me u svici kosta  :kosa: tako da mi je 700 kuna kod Seba kikiriki. U Svici ga ne smijem ni pogledat na parkingu sa sarafcigerom u rucu kamoli nesto radit na njemu, a kad dodem u hr uvijek mi je prekratko da sam na to gubim vrijeme...jebga.
da, znam da je tamo zajebano... frend kad iz švice kad dođe s imprezom gleda šta može tu odradit...
"There is absolutely no reason for anyone to own a Peugeot!"

"Ja po kočnici, kočnica ne radi... Ja po ručnoj, ručna ne radi... Ja u birtiju, birtija radi!!"
 

Offline Luka_ri

  • Trade Count: (0)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2191
  • Karma: 128
  • Spol: Muški
    • Rijeka
Odg: trilema: vilice/uporne spone/balansica
« Odgovori #299 u: 17-03-2014, 20:13:15 »
da, malo je jeba ponekad, al ide uglavnom samo lezaj.

a cuj...taj posao me u svici kosta  :kosa: tako da mi je 700 kuna kod Seba kikiriki. U Svici ga ne smijem ni pogledat na parkingu sa sarafcigerom u rucu kamoli nesto radit na njemu, a kad dodem u hr uvijek mi je prekratko da sam na to gubim vrijeme...jebga.

U svici ti treba koliko vremena da zaradis 700 kuna? ovdje brat bratu 4 dana prosjecne place...
Aliis si licet, tibi non licet.