Ne znam kaj da ti velim..
i sami smo rastavljali od original trw, preko delphi vilica pa na kraju original vilica sa onim poliuretanskih selenima i na svima se piksa selena rastavljala i podmazivala..
Prirodom posla mi se pružila prilika nabaviti lemforder vilice za čije proizvode čujem samo pohvale od strane mehaničara, pa sam ih stavio na 147 iako i nije bilo prijeko potrebno..
Probao sam ih u šrafštuku i čahura selena nije mrdala, rastezali smo selen i jok..
Prošla je godina dana i svega 10tkm, no škripe nema..
prekratak je to rok za neki pošten zaključak, al velim, bila je prilika isprobati tog proizvođača, pa eto.. nek samo potraje..
inače, trw ima istu mpc kao lemforder.