da ne otvaram novu temu ovdje cu pitati
uglavnom, isti motor
kod mene se na nekih 1800 okretaja kao da usisavac palis, i sve jace se cuje, bas isti zvuk, i imam osjecaj da nesto slabije vuce, zna li itko sta bi to moglo biti, bas je cudo zvuk, plasi me
sutra idem u mehanicara, pa ne znam sta mogu ocekivati