Ima sa 5x112 na 5x108, nemas brige i zavisi o centru imas presten od plastike koji po promjeru i boji ima

, radi bez problema imas u mojoj temi kak to zgleda na 166

.
Pozadi sa 15 mm i 10x18, a naprijed sa 25mm i 9,5x18. Ne drma ne trese na 200+ slobodno sam pustio ruke i ide ko po soazi kad je sve u redu

. Shui ga je vozio pa ga pitaj

.
Adapter ide sa 20 sarafa na gkavcinu i onda felga na adapterplatu

.