Ja znam samo da kad na 147/156/gt se mjenja zamjenis sve podmazes onom masti otpornom na morsku vodu i zaboravis, zna da se isplati stavljati orginal, starline , moog koji ima mazalice ili uzeti sjebane vilice dati nekom da zamjeni kugle i potrpati neki od flexova PU i isto mir sa tim da kod flexova je kljucno napraviti kod tokara na puskici kanale da kad se podmaze da mast tu ostane
Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk