Je,al mogli su onda reći,treba mjenjat remenje i što slijedi,a ne da imam probleme. Ja bi auto tak i tak kupio. Al eto,išli su na gori način. To što kažeš za AC stoji. A i realno je. Neće oni garantirat na nešto što oni nisu radili. Moje misljenje o fenoligi se ne mIjenja. još da vidiš kakvi su auti i di stoje,ajoj. U mom je bilo lišća,blata itd. Ali nije bio udaren i izgreban kao ostali,a i motor je ok bio dok remen nije uhebao stvar. Tak mi je mehanicar rekao kad sam ga popravljao. Ma treba pazit s njima svima. Za novce koje im dajemo krvavo radimo,neka ih onda oni zarade.