Sale puno hvala na savjetu, ali mi nije jasno zašto čovjek onda ne rješi tu turbinu ako se da naći za hiljadu kuna..pa nije to 5 ili 7 hiljada kvar. ((neću se petljat u cijene određenih djelova i cijenu ruku jer nisam toliki ekspert za to, samo me zanima))
Dakle, kad bi se uzela ta 147-ica, koliko još treba uložit da se uzme i složi ta turbina, cca?