Pricao sam sa vlasnikom, treba rijesiti i platiti sve papire vezano za uvoz auta, fali branik zadnji, iznutra mislim radio fali i rekao mi je da je crna unutrasnjost, auto tek iduci tjedan iz Italije dovozi, valjda u cetvrtak, pa ce se tad i vise znati o autu.