poceo sam malo gledat okolo kakvih ima u oglasu i tu na forumu .. kolko ti trosi ak nije tajna
:
Generalno između 10-20 bez da nešto posebno pazim
Grad (Zagreb)18-20 u najgorim uvjetima stani kreni, kratke relacije, hladan motor, prosječna brzina ispod 20 km/h
Otvorena cesta kruzing 10
Autoput prosjek 150-160 s klimom oko 12
Kaj ja znam..ja kad sam kupovao V6 nisam se brinuo jer sam znao daouno troši, a auto ima i plin tako da je trošak vožnje cca kao na bivšoj 156 2.4 JTD
Iako koliko malo km radim plin mi niti ne treba...iako radi bez greške