16-07-2018, 09:31:00

Autor Tema: Plavci u službi alfista - pitanja i odgovori  (Posjeta: 235189 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bestija

• Član Alfa Kluba 9
  • Trade Count: (+3)
  • Starosjedioc
  • *
  • Spol: Muški
  • karavan
    • Vrgorac
Odg: Plavci u službi alfista - pitanja i odgovori
« Odgovori #3920 u: 23-02-2018, 18:37:19 »
yep..ja nikad nisam slao.. i policajac iz presretača mi rekao da više ne treba ništa slati.. :D

Kako u kojoj upravi ... nažalost
''Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere''.

Online Alfa_gtv

• Global moderator
  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *
  • GTV V6 TB, PUNTO GT, Z750
    • ZG
« Odgovori #3921 u: 23-02-2018, 21:07:41 »
Kako u kojoj upravi ... nažalost

Upravo tako, na zalost jos smo u kamenom dobu sto se tice tih papirologija..

Meni su u heinzlovoj 5min vijecali da li mi priznaju uplatnicu na cini mi se 50kn sto je trebalo za prijenos vlasnistva (konkretnije za novu prometnu) uz jos neke ostale stvari, jer je ista bila uplacena na njihov racun u banci a ne posti, te sukladno tome naravno nije bilo na opcoj uplatnici vec dobio listic klasican iz banke da je uplaceno sa vidljivim svim podatcima potrebnim za isto sto pise na njihovoj stranici, tako da toliko o tome..  :metak
V6   moja AR GTV 2.0 V6 TB

"Many of the technical solutions you'll find in a Ferrari, are also often used in an Alfa Romeo"

Online Romeo155

• Trade Count: (0)
  • Sa stažom
    • Zagreb
« Odgovori #3922 u: 16-05-2018, 13:14:06 »
 :mah:Jucer sam dobio kaznu za brzinu i uplatnicu s kojojm imam pravo na placanje 50% iznosa ako uplatim u roku 3 dana.Uplatnica nije ispisana sada me zanima dali treba jos sto upisati osim polovice iznosa kazne i s tim u finu i njima u mup odnesem potvrdu ili se ide prvo kod njih?

Offline Krafna

• Koordinator
  • Starosjedioc
  • *
  • Cuore Sportivo
    • Dugopolje
« Odgovori #3923 u: 16-05-2018, 13:28:54 »
:mah:Jucer sam dobio kaznu za brzinu i uplatnicu s kojojm imam pravo na placanje 50% iznosa ako uplatim u roku 3 dana.Uplatnica nije ispisana sada me zanima dali treba jos sto upisati osim polovice iznosa kazne i s tim u finu i njima u mup odnesem potvrdu ili se ide prvo kod njih?
Upišeš na uplatnicu svoje podatke, pola iznosa koji uplaćuješ i mislim da ti piše "poziv na broj" na kazni... i upišeš pod "opis plaćanja", plaćanje novčane kazne....

Na internetu nađeš mail svoje P.P. i tu im skeniraš uplatnicu i pošalješ, ili na fax koji isto imaš na internetu, tako da nemoraš uopće ići u P.P.
Samo sačuvaj mail ili fax kao potvrdu...
alfa 147 JTDm 8V 120 ks

Online Romeo155

• Sa stažom
    • Zagreb
« Odgovori #3924 u: 16-05-2018, 13:30:45 »
Hvala puno na brzom odgovoru! :alfisti: