Ima razvucena guma na Dami

, pozadi je bila "samo" 255/35 18, i to na 10x18. Na te felge 10" sirine je mogla ici i 275/30 18 samo treba to placati

. Dok nisu bili podrubljeni blatobrani pozadi strugale su gume i sa 9,5", sa 255 gumom, i guma je bila racna sa felgom.
Normalno o ukusima se nebi trebali prepirat. Ja samo kazem da je slika jedno, a u zivo nesto sasvim drugo.
Na 8" felgu ako se stavi 205 izgledat ce takodjer kao i ona 147 sa videa pri tomu zavisi koji profil guma je potadi sto siri jos guzicu jos vise.
Auto izgleda brutalno siroko pozadi barem je tako bilo sa mojom 166, i meni se od pozadi kao i od naprijed bila brrrrr. A vjerujem da i na Juliju, Mito, 156 kao i 159 dobro masno debelo izidje zadnji dio.
Po mom ukusu je 10" sjelo na 166 ko budali smar

.