da bi razvucene gume autu ljepo stajale, taj auto treba imat blatobrane u stilu onog sivog auta, ciju si sliku stavio prvu tao gore. Dakle blatobrani trebaju ici onako koso prema vani, pa razvucena guma sjedne prakticki paralelno pod blatobran, i to daje jedan ljepi sklad. a 146 jednostavno nema takve blatobrane. ajde prednji jos jos, ali zadnji bi trebali jednu temeljitu doradu u tom slucaju