Meni neće u rikvarc tu i tam, onda bacim u 3 i poslje toga ide, u 1 nemrem ubacit ako ne usporim skroz do gmizanja ili stanem skroz ali to je i ok, ionako ako se kotrljam imalo prema naprijed više volim odma u 2gu bacit, malo su znale zapet (teže ići) i druge brzine prije promjene ulja u getribi sad je ok...