Priznaj da si to ti, pa sad kao frendica tocila

Reci joj da ne gleda kazaljku temperature motora 
Nedavno izgorila lampica na kontrolnoj tabli ... navečer krenemo na put od ukupno 80-ak kilometara.
Na izlazu iz našeg gradića bacim pogled na bengu, a ono jedva malo kazaljka dignuta ... okret od 180°
i pravac benzinska ... tankam, a ono jedva malo preko 5 litara stane u rezervoar

Platim, krenemo i nakon minuta gledam kazaljku koja se praktično nije mrdnula, wtf

.
A dobro

, blokirao plovak garant. Nakon nekog vremena digla se kazaljka na sredinu.
I onda odjednom prasnem u smijeh

i odma hrkljuš

... kazaljka temperature

.
A kazaljka od benge fino u mraku, zakucana u vrh

.
Nije mi žena dala disat cijeli mjesec

.
Kako kažu kod nas: "A ča ćeš, desi se i pametnemu."
