Postovani,
Molim za pomoc... Alfa 147 fl je u pitanju... Vadio sam radio (imam 2din kenwood) i kontrolu klime (dvozonska) van..
Nakon sto sam se odlucio vratiti to, pospojio sam da vidim dal sve radi, i radilo je, i onda telac nisam izvadio kontakt, nego gurao upaljen radio unutra, i sad mi ne rade kontrole klime (svijetli ali ne reagira), senzor vuce zrak, niti radio ne radi,
Pa sam mislio da sam ubio radio, ali niti original ne radi... Mogu kaj provjeriti, neki relej, osigurace? :/
