23-06-2026, 01:51:48

Autor Tema: 147 fl - Problem s strujom  (Posjeta: 573 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jugec

  • Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Postova: 32
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
    • Krapina
147 fl - Problem s strujom
« u: 26-05-2016, 16:43:32 »
Postovani,
Molim za pomoc... Alfa 147 fl je u pitanju... Vadio sam radio (imam 2din kenwood) i kontrolu klime (dvozonska) van..
Nakon sto sam se odlucio vratiti to, pospojio sam da vidim dal sve radi, i radilo je, i onda telac nisam izvadio kontakt, nego gurao upaljen radio unutra, i sad mi ne rade kontrole klime (svijetli ali ne reagira), senzor vuce zrak, niti radio ne radi,
Pa sam mislio da sam ubio radio, ali niti original ne radi... Mogu kaj provjeriti, neki relej, osigurace? :/ :mehanic  :what:
« Zadnja izmjena: 26-05-2016, 18:59:47 od a.m.alfa »
 

Offline Jugec

  • Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Postova: 32
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
    • Krapina
Odg: Problem s strujom
« Odgovori #1 u: 26-05-2016, 16:52:49 »
Niti gepek ne mogu otvoriti, dva puta zazmiga i nis :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Offline maXonja

  • Trade Count: (+7)
  • Ovisnik o alfistima
  • *****
  • Postova: 2680
  • Karma: 48
  • Spol: Muški
  • 159 SW 2.0 JTDm | GTV 3.0 V6 | Spider 2.0 TS
Odg: Problem s strujom
« Odgovori #2 u: 26-05-2016, 16:58:42 »
Pa provjeri osigurace ispod volana, mozda ti se negdje spojio + sa masom i izgorio osigurac
 

Offline Jugec

  • Trade Count: (0)
  • Učim polako
  • Postova: 32
  • Karma: 0
  • Spol: Muški
    • Krapina
Odg: Problem s strujom
« Odgovori #3 u: 26-05-2016, 17:44:32 »
Ma pregledao sam sve, i ne mogu pronaci niti jednog di ne izgleda dobro,a nemam instrumenta...


Sent from my iPhone using Tapatalk