Pozdrav svima,ovako imam problem a neznam sta je u pitanju,nedavno sam kupio Alfu 156 1.9 jtd ocuvana itd...i mijenjao sam set kvacila.nov i majstor rece da je zamajac kao nov,uz set kvacila sam zamijenio i cilindar kvacila,a problem je kad krecem da se vozilo trese,kao kad ode korpa i set kvacila...kad palim auto i kad gasim strese se i kad krecem trese,a pogotovo uz nagib...ako neko zna do cega bi moglo biti unapred sam mu zahvalan.pozz
* Izmjenjen naslov teme,da se zna o čemu i kojem autu je riječ!