Pa velim feeling... Dakle osjecaj... Subjektivno nesto
Auto para zrak basom na punom gasu, reakcija na gas eksplozivna, trenutnija, jednostavno se vise toga dogadja...
1.9 je uvjek nekako normalan, bez obzira na snagu! Karakter motora podrazumjeva siroki spektar uskladenih nasilnih osobina tog agregata...
No pa vozio si 20v i znam da si se smijao pol sata kasnije... :grinning-smiley-044: