0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Pa nije mu giulietta tako loša da je zoveš kantom.
pod kantu se podrazumjeva lose napravljen auto
argor je stari provokator prvo nas zavadi onda podjeli muted Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
Ahoj Danko!Pade mi danas na pamet ova tvoja inkasacija....u kojoj si fazi kaj se dešava?
Godine prolaze ljubav ostaje
...ma do banja luka susreta je to gotovo...
Limar u bolnici od 6 mjeseca nadam se da bude sve ok da zavrsi zapoceto Poslano sa mog Mate10 pro koristeći Tapatalk
umjesto da imaš problem s nabavkom dijelova za ovaj raritet, ti zapeo na limariji dvije godine šala mala, samo konjski živci i biće to do jajcof
Ma djelove lako naci samo treba kes ljude da nesto naprave kako treba je vec teze mada imam i plan BPoslano sa mog Mate10 pro koristeći Tapatalk
a plan B je moze na pp.
Berlina napreduje kako zasad stvari stoje bude prestigla juniore (Image removed from quote.)(Image removed from quote.)(Image removed from quote.)(Image removed from quote.)Poslano sa mog Mate10 pro koristeći Tapatalk
...ništa polako, Banja Luka ju čeka...